Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo nisam znao, ja mislio ide u slobodnu prodaju os za kes, kredit ili ponovi lizing. Au mamu im lopovsku.::samo bes::
U slobodnu prodaju idu samo oni krlomci koji su skuplji nego na pijaci. Na Bubanj potoku UniCredit lizing prodaje vraćene automobile ali kad sam bio to su krševi neovejani.
 
Da li su imali ugradjen plin? Ako jesu, da prodiskutujemo o tome...








:haha: :haha: Šalim se, nećemo...
 
Moze samo o metanu,on je na vecem pritisku,lakse bude BUUUUM.Ocu reci bolji je vatromet.:haha:TNG:nono:
 
Pitam ja u prodavnici za imt kosu rotacionu 4 diska kaze 180,000din.Moze i jeftinije ako imas gazdinstvo pa da ti drzava subvencionira.Ma reko nemam sa drzavom posla ako moze neki cekovi nesto na obraz moze ako ne nista.Moze kaze on meni za 160.000 ali nemas fiskalni ni garanciju.Reko sta je to sad?Da uzme neko ko ima gazdinstvo i ima na tu kosu od drzave povracaj 60,000,meni jeftinija za 20,000 a njemu ostaje 40,000 nit luk jeo nit luk mirisao.E reko neces ga majci ima da je napravim od drveta ako treba ali lopovima da ostavljam pare necu makar trpeo gladan.
Zaboravih da vas pozdravim.Dobro vece svima:ppozdrav:
 
Ma jok ko nervozan,ladan ko babina.......ajd necemo to ko spricer:haha:

edit.
ja sam vise za ovu varijanti



opet edit:

Sama sit se nagleda maratonaca bas su mi falili.

Cika Dule ti dobio nazad komp?:sta:
 
Poslednja izmena:
Koliko bake godina,toliko koke dana.Skoro.:haha:Samo koke u supu,a bake bi mogle na drugo mesto.:haha:
 
Au braco ala su dobre, evo tek sada sam progovorio, ako mi ova moja dodje iza ledja naj...o sam. Bice rukom od sto.:haha:

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh