Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi da se lepo ispozdravljamo,pa se vidimo za koji dan.Zavisi koliko nas rebnu.:haha:
 
Ono u pravu ste ne iskacemo iz teme ipak je ovo cat o zivini.:haha:

Edit:Nemojte da mi se smejete!

Nije vezano za Duletove postove ali ja stvarno moram da idem da pustim tele.::000::
 
Sada cete da vidite kada moderi pocnu da se zahvaljuju na onaj post, pa i oni su od krvi i mesa.:haha:
 
Ono u pravu ste ne iskacemo iz teme ipak je ovo cat o zivini.:haha:

Edit:Nemojte da mi se smejete!

Nije vezano za Duletove postove ali ja stvarno moram da idem da pustim tele.::000::

Idi bre bobane,taman mi se uhvatila krasta na neku groznicu,da ne kazem ne.....u,a sad puce kad sam ovo tvoje procitao.:haha:Ma provaljen si moze tele sad da ti sisa koliko hoce.:haha:
 
Necemo ovde nam dodjete kao malo experiment jasno je da forum mora ostati liberalan i da je brisanje ceta samo privremeno resenje sad razmatramo sta dalje.
 
Salu na stranu,al mislim da je najbitnije za forum,druzenje,makar i preko kompjutera i da nema vredjanja i ponizavanja.Sala je uvek dobrodosla.E sad sto volemo da pogledamo i tudje koke,pa i to je za ljude.:ppozdrav:
 
Necemo ovde nam dodjete kao malo experiment jasno je da forum mora ostati liberalan i da je brisanje ceta samo privremeno resenje sad razmatramo sta dalje.

Neka i taj cuvaju kao i mi ovaj i sve ce biti u redu.

@bobanvrb
:haha: da si lud jesi, jos ne mogu da prestanem da se smejem, svi me zagledaju po kuci jel mi se nesto otkacilo.:haha:
 
E jos nas vlas nije falila.:haha:Nasta ce to da izidje.:haha:
Zenska intuicija je cudo.:haha:Nauka se jos time bavi.:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh