Chat u živinarstvu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro jutro, u pravu si @Kosjerac bice lep dan pred nama.:ppozdrav:

@SAMA
Postujem odluku moderatora i neka ga brisu kada su dozvolili onakve stvari da se pisu. Ako dozvolimo i ovde onakav skrnavluk neka brisu i ovaj. Samo problemi se resavaju na vreme.
 
Dobro jutro, osvanuo lep i sunčan dan pa valja ići kupiti šljive.
Ne zaboravi,da popijes prvo jednu proslogodisnju,pa onda na sljive za novu.:haha:@Dusko58 mi cuvamo i pazimo,na moderatorima je da sprece problematicne,da unistavaju.Vala ja na njihovom mestu bi samo brisao,bez rasprave.Sto se vise pravdaju,sve gore i onda brdo postova,koji odbijaju nove clanove i stete ugledu foruma.Kome se pravila ne svidjaju,siroko mu polje.E kad bi sve u zivotu bilo kako bi ja hteo::lose::
Imamo mogucnost da predlozimo,kako da forum bude bolji,al da raspravljamo o pravilima nije uredu.:ppozdrav:
 
Kod mene se kum zeznuo reko da sam slobodan a ja uvek u nekom poslu.Tako ti je to druze slaba vajda od toga sto se zovem tako.
 
Kako ono kazu "Radim kao konj, a tako sam i placen naramkom sena".

@bobanvrb
Pa ja druze jos na pecaroskom sesiru nosim petokraku. :haha:
 
Ja sam Jugonostalgicar.Bio mali,al secam se dovoljno.
Nadam se da mi nece biti zamereno.Tad su i pilicari bolje zaradjivali.
 
Kako kome.Svakom ce poneko naci zamerku,e sad sta kaze vecina?Meni je super tako mi i treba.::namigivanje::
 
Ja sam Jugonostalgicar.Bio mali,al secam se dovoljno.
Nadam se da mi nece biti zamereno.Tad su i pilicari bolje zaradjivali.

U to ime piće za ceo forum :ppozdrav:
 
North ARMY u pravu si potpuno,pogotovo ne na temu ove sadašnje.I meni je dobro i tako'....
 
Ljudi poslusajmo NA, i dajmo brigu na veselje. Ajde malo o zivini kad smo u ovom chatu..... nije vise onako toplo pa mnogo bolje podnose.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh