Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta bi Momo sa Dodikom? Drasko mu skida skalp? Da nije medjed uvredjen?
Ma jebes to, nego kada smo se mi u Bijeljini kurtalisali nacelnika opstine, vec smo se bili ukenjali da ce provuci kakav zakon da mu je funkcija nasljedna pa da kada on ode u vjecna lovista, funkciju naslijedi neki clan njegove porodice.
 
Otkud tolika razlika i u BL i u BN izmedju izbora nacelnika i odbornika ? Za necelnike Dodikov snsd izgubio , a u odbornicima pobijedili . Ispada da mnogo pojedinaca odbornika snsda je dobilo glasove od glasaca pristslica opozicije . Upucuje na neke licne privatne razloge
 
-Nema dovoljno maski na trzistu- struka kaze maske ne stite.
-Uvezeno maski ima ih i u trafikama -struka kaze maske obavezne.
-Virus smesan ,ubija ga rakija i slaninica.
-Virus opasan ne reaguje na konvencionalno lecenje.
-200 obolelih -zatvaranje na 72 sata svega sto mrda (osim bakljada).
-3500 obolelih- ne mogu da se zatvore klubovi propasce nam ekonomija.
Nije uopste cudno sto je narod ovoliko sludjen jer je toliko kontradiktornosti bilo u ovih 10 meseci da prosecan covek to nemoze da svari.
Zoki nemoj porediti tuberkulozu i ovo jer od tuberkuloze si sticen od rodjenja.
Zbog pranja ruku sam spomenuo.
 
Ne zamaram se Momo politikom uopste, nego je nas nacelnik jednostavno dokurcio svima u Bn, toliki lopovluk, nepotizam i bahatost, pa to je strasno. I mnogo je brate na toj funkciji, ali bas mnooogo.
 
Otkud tolika razlika i u BL i u BN izmedju izbora nacelnika i odbornika ? Za necelnike Dodikov snsd izgubio , a u odbornicima pobijedili . Ispada da mnogo pojedinaca odbornika snsda je dobilo glasove od glasaca pristslica opozicije . Upucuje na neke licne privatne razloge

U BL i BN se nije glasalo za gradonačelnika već protiv Dodika/Mićića.
 
Sam si odgovorio na svoje tvrdnje.Problem je što se na TV,internetu ne skida korona pa sve čuješ i vidiš jer te je krizni štab ubedio.Prethodnih godina nisi znao ništa i nisi ni obraćao pažnju jer nije veliko bilo ni na TV ni na internet.Onda se to zvalo sezonski grip.Pogledaj malo statistike pa ćeš videti da se i od gripa umiralo više nego sad kad je pandemija.Upale pluća je isto bilo,samo nisi obraćao pažnju.A stradaju ljudi sa slabim imunitetom.Zbog čega su ljudi DOBROVOLJNO primali vakcine protiv gripa,koji su u rizičnim grupama.Sada hoće da te prisilno i protiv ustavno vakcinišu jer se tu vrti velika lova
Ne zanima me Zorane njihove price i Tv i niko ne moze me ubediti ni u cemu dok se licno ne uverim, pogotovo u necemu sto ne verujem. I dalje tvrdim da seru ciframa i da dosta propagande koriste za licne poene. Pisao sam vec da sam bio istog misljenja kao i ti sve dok to sranje nije doslo ispod nosa. Sam pises u kakvoj rizicnoj grupi spadas i zelim ti iz srca da te ova spopada zaobilazi u sirokom luku.
U potpunosti razumem te za revolt sto nemas normalnog pristupa bolnici i redovnih kontrola, zbog kovida.
Isto sam pricao i ja do pre dve nedelje da i lane je dosta njih obolelo od gripa ali nije se brojalo, neke istine ima tu ali sad je stvar u tome sto u selu svako svakog zna i da nikad do sad u tako velikom broju nisu na tako brz nacin u roku od 10-15 dana zakacili bolest i dobili vecina zapaljenje pluca.
Vodi racuna i pazi se i ti i svi koji ne verujete i nemoj dati paznje ovako glupom tekstu sto je bradonja naveo. Pa jbt niko ne pada po sirini i duzini ukoliko ima ove najobicnije simptome slicne nekoj prehladi ili gripu ali ukoliko prelazi u zapaljenje pluca tesko da ces moci da sakrijes i da se pravis da nije ti nista.
Ko bi poradio na njivi i oko stoke ?

Nego ćuti i trpi, gledaj da obrišeš nos koji curi, a da te niko ne vidi i ne prijavi kome. Ako te grlo boli pa ne možeš da gutaš pravi se da nisi gladan i žedan dok ne dođeš među svoja četiri zida.
 
@Peet

Jel znaš ti onaj vic kad su bosanci krenuli da škope medvede, a zec bežao ?

Pitali zeku: što ti bežiš, oni traže medvede ? Dok ja bosancima objasnim da nisam medved odoše...

Pa gde si Peet lutko ??? Ti bi umro kad se o mene ne bi očešao, a ??? Svrbi te čapra separatističkokulačka, a ??? Još te jedu buve narodnog neprijatelja ???
Tcccc.... ŽasU teBra...

Evo našlo se malo vremena da svratim i u ovu birtiju... Raduje me da ste svi na broju.

Aj šta ćeš popiti ? Dete daj ovde Peetu šta pije, ali dezinfikuj flašu da se ne zarazi kuronom.
 
Poslednja izmena:
Ne zanima me Zorane njihove price i Tv i niko ne moze me ubediti ni u cemu dok se licno ne uverim, pogotovo u necemu sto ne verujem. I dalje tvrdim da seru ciframa i da dosta propagande koriste za licne poene. Pisao sam vec da sam bio istog misljenja kao i ti sve dok to sranje nije doslo ispod nosa. Sam pises u kakvoj rizicnoj grupi spadas i zelim ti iz srca da te ova spopada zaobilazi u sirokom luku.
U potpunosti razumem te za revolt sto nemas normalnog pristupa bolnici i redovnih kontrola, zbog kovida.
Isto sam pricao i ja do pre dve nedelje da i lane je dosta njih obolelo od gripa ali nije se brojalo, neke istine ima tu ali sad je stvar u tome sto u selu svako svakog zna i da nikad do sad u tako velikom broju nisu na tako brz nacin u roku od 10-15 dana zakacili bolest i dobili vecina zapaljenje pluca.
Vodi racuna i pazi se i ti i svi koji ne verujete i nemoj dati paznje ovako glupom tekstu sto je bradonja naveo. Pa jbt niko ne pada po sirini i duzini ukoliko ima ove najobicnije simptome slicne nekoj prehladi ili gripu ali ukoliko prelazi u zapaljenje pluca tesko da ces moci da sakrijes i da se pravis da nije ti nista.
Mislimo mi isto samo treba da usaglasimo frekvencije.Kada bi se samo na neki način oslobodili manipulatora.
Znaš šta je najveća tragedija: Niko ne obraća pažnju na broj umrlih od drugih bolesti ( ne zaraženih).
Kada je bio svinjski grip pa ptičiji,svi smo se sprdali.
 
Eto, a ja kad kažem da ako smislim da ću kupiti njivu pored komšije koji je takođe zainteresovan i da mi ne može ništa (takoreći imam cilj) ti mi ne veruješ. E, da... Još ni komšija ne moram biti. Dovoljno je da mi se ponudi i naravno da banka kaže; kreditno si sposoban (trenutno nisam. znam).
 
А шта на Змају има алуминијумско у расхладном систему? Иде плави антифриз.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh