Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ti vjerujes u to da pedofili imaju lobi i nesto proturaju?
 
Naravno da verujem
Primer u Svedskoj je vec popustene za migrante "jer u njihovoj kulturi je drugacije"
Znaci za njih ne vazi zakon da opstenje sa mladjom osobom od 14 god je zakonski kaznjivo pa iako je uz njen pristanak
Zatim u vecini evropskih protesta lgbt su dodati i pedofili u borbi za svoja prava a prvo sta traze to je da se uvrste u seksualnu orjrntaciju a ne deformaciju
 
Грабик, исто тако и покрет који пропагира еутаназију на људима. Не могу да се брину о старимa. И немам пинк, хепи и остале телевизије које пропагирају начин живота. Овде је прошао један закон о донирању органа где те не питају пуно ако заглавиш у болници. И још ако си компатибилан... Неко не жели да даје крв и органе и то треба поштовати а не посматрати као себичлук.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Talibane koji zive u getima po zapadnoj europi ne racunaj jer njih ne mogu da kontrolisu sta rade izmedju cetiri zida a i nije ih previse briga kad neznaju ni da pricaju jezik zemlje u kojoj zive. Opste poznata stvar da imaju 99 posto genetskih bolesti recimo u Britaniji zato sto prave djecu u krvnom srodstvu.

A recimo pederi (britanija) imaju svoje barove , diskoteke itd , ako vidis zastavu duginih boja , ne ulazi tamo , nece ti nista kad vide da nisi njihov ali velika vecina njih su jako bogati jer isto spadaju u natprosjecno inteligentne ljude ( ove sa cirkusa zaboravi u Beogradu jer je to manjina) i imaju novca da placaju vrlo dobro one koji znaju da se biju , pa tamo huligani koji misle da ce da biju pedere mogu da dobiju samo dobre batine. A takodje neces vidjeti na ulici da se drpaju ili ne znam sta vec rade kao sto to ovdje serviraju na tv.
 
Sapatnik , Montoya koliko ste zivjeli negdje na zapadu , tipa Britanija , Svedska , Njemacka?
 
Види још једну ствар, тај запад је помогао емигранте а ови постављају своја правила и начин живота. Имају снаге да ратују по свету и бомбардују, а немају снаге да реше пар проблематичних насеља. За празнике наоружани војници и полицајци. Како то не могу да реше?

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Грабик, па како тамо не пусти корење?

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Могао сам давних дана у емиграцију па правац канада као моја родбина из херцеговине. Или европа. Али имам овде кућу, посао и знам да се снађем. Ако је неко амбициозан његов је цео свет(као тони монтана). Ја сам скроман.
Није свако за тај начин живота.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Da je do mene pustio bih korijenje tamo:) Ajde sad o onom Srbinu koji je izvodio teska silovanja po Njemackoj po parkovima , ej u zemlji u kojima imas legalne javne kuce , ako ti ne odgovara desanka odes tamo ima od afrikanki , tajlandjanki , ruskinja , domacih , europljanki , dogovoris sta hoces platis i obavis. Ovako dobice 20 godina i to sa svojih 28 godina zavrsice u istom takvom drustvu kao i on , ima da mu odbiju guzicu od seksa;)
 
Ааа онда ни ти ниси био добар, само се не хвалиш.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Star sam 28 god.(tj. mlad :) ) Ja sam sa mojim roditeljima imao slobodu da razgovaram o svemu i tako ce i moje dete,jer smatram da tako i treba.
Наравно да са децом може о свему да се разговара, само је питање узраста.

Ови нови стручњаци (ја их називам криминалцима) наводе на то да се и са врло малом децом разговара, договара, подмићује (ово има логике јер смо друштво огрезло у корупцији:)). Основно питање прескачу (свесно), а то је да ли недорасло дете разуме предмет разговора!

I ti vjerujes u to da pedofili imaju lobi i nesto proturaju?
А шта ту има да се верује или не верује?
 
Poslednja izmena:
Слажем се и да не помислиш да сам мислио на тебе или некога са форума када кажем стручњаци. Мислим на оне сомове (нисам сигуран за особе женског пола, да ли се каже сомица у овом контексту :) ) који су се размилили по ТВ емисијама (док сам гледао такве емисије).



И још нешто – буди обазрив при објашњавању деци. Овај мој клипан је негде у шестом разреду галамио на мене што га не упутим, односно да му набавим неке порниће да види! Кад тада нисам умро од смеха, живећу сто година:):).
 
Jedna anegdota. Bivsi tast od mog kuma je pre vise od 20 god drzao videoteku. Imao je tu jednog komsiju koji nije bio bas"tacan" sto bi se reklo. Nadju mu njegovi roditelji slicnu takvu zenu,ozene ga i sad da bi ih naucili sta da rade uzimali jedno vreme kod kumovog tasta kasete sa "edukativnim sadrzajem". Posle nekog vremena,pohvale se mladenci kako je mlada trudna. Mladozenjina majka je odvede kod ginekologa na pregled, kad tamo ginekolog kaze kakva bre trudnoca,pa ona jos nevina. :haha: Sad sta su oni to gledali bem li ga.
Ahahaha , kad se ne srusi sa stolice , a smijem se ko ludak sam sebi :haha: , sjetio sam sta su mozda gledali :haha::haha::haha: , mozda su uzeli paket an....og zanra :haha::haha::haha:
 
Sve u svemu prica ima srecan svrsetak. :haha: Na kraju su stvari "dosle" na svoje mesto. Imaju sina od 20 i kusur god.
 
Salu na stranu , tzv trendovi zivljenja i ponasnja mladih ljudi a i civilizacije upste ,nekad, tj cesto idu u pogresnom smjeru , bar gledano sa strane starijih , konzervativnih ,normalnih , zovimo kako hocemo , al to , reko bi , sve spada u tocak istorije , a on se nikad nije mogao zaustaviti.
 
Укинили су право да локалне самоуправе издају дозволе за окупљање.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh