Chat 9

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije potrebno pojedinacno prozivati, sami se javljaju.
 
Javili su se odmah posle zoranove poruke,jedino ako sebe ne smatras za nekog doktora

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Javili su se odmah posle zoranove poruke,jedino ako sebe ne smatras za nekog doktora

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
Šta god napisao eto njih dvojica,kao da su oni iz SZO-e i da sam njih uvredio.
A što se konja tiče te vrlo inteligentne i lepe domaće životinje su mnogo uvreda pretrpele ovih meseci poredeći ih sa tamo nekim generalom.
 
Sto jel nesmije da se komentarise ? Ako cemo o tome na sta ciljate , ja bi reko da ste vi kontrasi a ne nas dvojica , tako je po svemu . Sad sto je vas vise na forumu u vezi ove teme koji tvrdite da je korona precijenjena , da se najblaze izrazim , to je i meni cudno . U stvari prvo ste u pocetku tvrdili da nema nista , da je gripa bila svake godine , pa ste kasnije popustili , kao ima ali precjenjeno ,itd. Znaci ko se brecne da komentarise vijesti sa fejsa , izokrenute cinjenice , videe sa jutjuba sa poster slikama na pocetku , sponzorisani klipovi , a brani zvanicnu nauku i proste logicne cinjenice , je konj , ?
Nema veze , al otkud toliki odnos broja kontrasa , i nas koji gledamo na stvari kakve jesu na ovom forumu to me cudi ?
 
Niko ne kaže da ne sme da se komentariše daleko od toga ali za vas dvojicu je jedino kompetentan dr. Kon i neki tvoj sličan njemu dok su svi drugi budale i da niko od njih nema pojma iako su možda školovaniji i kompetentniji od njega, a što se konja tiče to je mišljenje gospodina cocija
 
Otkud, pita Momo ???

Otud Momo što su korona paničari presrali sve granice, što ubiše dušu bljujući gluposti, napadajući vlast čas što ne uvodi vanredno stanje, čas što je uvela vanredno stanje...

Takvi su bili glasni i 99. za vreme Agresije. Te pobili nas ovoliko, te porušili nam onoliko, te sve će nas utepaju.

Sasvim normalno je da razuman svet na takve i njima slične, kao i na još agresivnije, počne da gleda sa gađenjem, sa dozom komike i da se svrstava na stranu tradicionalnih kontraša svemu i svačemu.

To je apsolutno normalna odbrambena reakcija normalne ličnosti od ataka katastrofičara, defetista, autošovinista i inih sličnih grupacija.
 
Dr Kona ne pratim , neznam kad sam zadnji put cuo ili procitao sta prica . Samo vidim sta se desava , od ulice , sela ,regije i u cijelom svijetu . Jos od kad je proglasen pocetak pandemije , ispostavilo se da su u pravu ,,pa nadalje , pa sto sad da slusam alternativne izjave .
 
Otkud, pita Momo ???

Otud Momo što su korona paničari presrali sve granice, što ubiše dušu bljujući gluposti, napadajući vlast čas što ne uvodi vanredno stanje, čas što je uvela vanredno stanje...

Takvi su bili glasni i 99. za vreme Agresije. Te pobili nas ovoliko, te porušili nam onoliko, te sve će nas utepaju.

Sasvim normalno je da razuman svet na takve i njima slične, kao i na još agresivnije, počne da gleda sa gađenjem, sa dozom komike i da se svrstava na stranu tradicionalnih kontraša svemu i svačemu.

To je apsolutno normalna odbrambena reakcija normalne ličnosti od ataka katastrofičara, defetista, autošovinista i inih sličnih grupacija.
Kako to da u cijelom svijetu nije vecina tih kako kazes normalnih licnosti koji tako misle ? Jer da je vecina , kao ovde , dosad se nebi smjela ni pominjati rijec korona a kamoli uvoditi mjere .
 
Kako ce drugacije ? Imas institucije koje su za to zaduzene , a otkud znas da se vecina ne slaze stim , nije bilo na referendumu ? Naravno mislim na vecinu svijeta .
 
Znam otud što sam gledao snimke sa crnog petka, a i malo se krećem među ljude. Šta misliš da bi sada kafići i restorani bili prazni kada bi ukinuli zabrane
 
Malo ozbiljnije drzave nego nasa su zatvorile svoje granice. Neke su se setile pa tek sad uvode maske kao obavezne. U nekima je uveden policijski cas. Od cega se plase? Od naseg pisanja????Da ovi nasi smradovi kakvi god da su nisu donosili mere kakve god da su, opet bi bilo kriticara zasto ovako zasto ne onako. Vakcina je stigla i svako bi trebalo po svojoj volji da je primi. Zasto onda ubedjivati ljude da je ne prime. Zasto je pravi Rusija? Da se obogati???Pitajte bolesne koji se skinu sa respiratora da li ce primiti vakcinu. Samo nemojte da se iznenadite da se neki antivakcinasi medju prvima vakcinisu. I na kraju ima tu par ljudi koji su od pocetka pri stavu da nema korone, sad su protiv vakcine, ali cu vam reci da je mnogo vise clanova koji zovu telefonom ili u PP i u svojim slucajevima potvrdjuju ozbiljnost ovog celog sranja i nece da se ukljucuju u diskusiju.
 
Ево како се добије корона. Човек се тешко прехлади и оде у приватну лабораторију да се тестира. Нема короне. Оде у дом здравља – има короне.

Е сада како се „заразио“...пар пута је долазио код мене кући и увек је у мајици кратких рукава и цепа претерано 'ладно пиво у невреме. Негде крајем септембра, када је баш лепо захладило и седи испред куће под сунцобраном. Изађем да га поздравим, обучен у мајицу, кошуљу и јакну (мало подужу) и још ставим капу на главу. Смрз'о сам се јер дува и хладан ветрић...

Кажем, бре човече седиш у мајици и још си се мало ознојио у ауту, јеси ли ти при себи. И тако се понашао док прехлада није узела маха. Наравно дали му прво погрешне лекове па после као „добре“. АНТИБИОТИК...како се антибиотик преписује и даје против вируса?...

То је суштина преваре и заблуда: окренули су биологију и медицину наопако! Како у сред лета микроорганизми преживе у толикој мери (такозвани „патогени вируси“ па и други патогени...не знам који, када нема рата и последица рата) да су и даље јако вирулентни? Како се то даје антибиотик код вирусних упала?


Мој син не иде на посао неколико дана (исто морон ишао да се тестира - боље да је отишао у кафану или лежао код куће). Нема „корону“. Тестирао се у приватној установи и није ишао у дом здравља...тамо би му нашли корону. Ено га, спрема се сутра да иде на посао.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh