Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Momosaric. To je neka vrsta Javora, ako je list sa tri reznja koliko mi se cini onda ja Maklen.
 
A da vidite borovnice tu na Zobnatici biće preko 500 ha,kao arapi vlasnici ,ako se promeni vlast ima tu šta da se češlja ,ali što jeste zabrinjavajuće je to da dobijaju subvencije.

Da te ispravim, plan je 700 hektara...
Ove godine se radi 140 hektara...
Još nešto, u vreme kada sam ja bio na plantaži, zaista sam video ljude koji "izgledaju" kao Arapi, sa karakterističnim crnomanjastimn tenom, i "peškirima" na glavama...
Možda je situacija ko u "Porodičnom blagu"...:haha:
Znaš ono:
Vidi, pa to je Pera Cigan !!!
huh.gif
 
U Februaru 2017, pa u Avgustu 2018. i u Aprilu ove godine...
Bio sam i pre desetak dana, ali samo 2 dana, radim u Firmi koja postavlja Protivgradni sistem...
Te "Arape" sam video 2017.
Svašta je moguće...
Ko će ga znati čije je to, nego je pitanje za 1.000.000 dolara:
KO ĆE TE BOROVNICE OBRATI ?
Svi begaju odavde !!!
 
Ovih dana na TV Belleamie Niš, pored oglasa za kraniste i putare, ide i oglas za medicinske radnike, lekare opšte prakse. Oglas nije od ovih naših posrednika-menadžera, koji bi da skidaju procenat na platu. Oglas je direktno od Slovenaca. Doma zdravlja Ljubljana. Broj za kontakt je broj direktora doma zdravlja u Ljubljani.
Početkom septembra odlazi grupa zdravstvenih radnika iz JA za Nemačku. Već skoro 6meseci idu u besplatnu školu Nemačkog.
Ostaće da nas leče ovi sa kupljenim diplomama.
 
U Februaru 2017, pa u Avgustu 2018. i u Aprilu ove godine...
Bio sam i pre desetak dana, ali samo 2 dana, radim u Firmi koja postavlja Protivgradni sistem...
Te "Arape" sam video 2017.
Svašta je moguće...
Ko će ga znati čije je to, nego je pitanje za 1.000.000 dolara:
KO ĆE TE BOROVNICE OBRATI ?
Svi begaju odavde !!!
Pa budimo realni,ovako kažu da je firma registrovana u arabiji isto kao kod nas firma sa kapitalom od 1000 din.,pa je ta firma ovde dovedena da radi poljoprivredu.JA cenim da su to naši hoštapleri sa vrha .
Beru negde oko 650 radnika ,Iz okoline Sombora ciganštura sila,malo socijala malo ovde i superiška.
 
Ovih dana na TV Belleamie Niš, pored oglasa za kraniste i putare, ide i oglas za medicinske radnike, lekare opšte prakse. Oglas nije od ovih naših posrednika-menadžera, koji bi da skidaju procenat na platu. Oglas je direktno od Slovenaca. Doma zdravlja Ljubljana. Broj za kontakt je broj direktora doma zdravlja u Ljubljani.
Početkom septembra odlazi grupa zdravstvenih radnika iz JA za Nemačku. Već skoro 6meseci idu u besplatnu školu Nemačkog.
Ostaće da nas leče ovi sa kupljenim diplomama.
Sad bato moze da te leci ko hoce,ne daj Boze da se razbolis,retko kome lekovi pomognu....

Послато са TA-1021 помоћу Тапатока
 
Ovih dana na TV Belleamie Niš, pored oglasa za kraniste i putare, ide i oglas za medicinske radnike, lekare opšte prakse. Oglas nije od ovih naših posrednika-menadžera, koji bi da skidaju procenat na platu. Oglas je direktno od Slovenaca. Doma zdravlja Ljubljana. Broj za kontakt je broj direktora doma zdravlja u Ljubljani.
Početkom septembra odlazi grupa zdravstvenih radnika iz JA za Nemačku. Već skoro 6meseci idu u besplatnu školu Nemačkog.
Ostaće da nas leče ovi sa kupljenim diplomama.
ostace da nas lece ovi snalazljivi!!
 
Mi koji ostajemo prelazimo na travu. Pokošeno i osušeno u hladovini. Na TV imamo paletu proizvoda, za ne upućene, i liječe sve bolesti. Malo kasnije uključuju se i proroci. Znaju sve. I šta će biti, šta nas boli. Znaju i ono što smo mi zaboravili da znamo o nama.
Ne znam dali je ovo napredak o kojem nam vođe pričaju ali sigurno idemo negdje.
 
Pa da imaju sta na zid da okace, a i kad imas titulu mozes i plococu na vrata da stavis, sto ti ne bi voleo da ti na vratima i sanducetu pise DR.Momo :osmeh: A i predsednik nam jedini u moru doktora koji nema ni jednu titulu, a bio najbolji u generaciji :osmeh:
 
Kupuju diplome jer pate od kompleksa nize vrednosti. Nema drugog objasnjenja. Ta zvanja im sigurno nisu potrebna zbog novca, i zbog sutra vece penzije. Za vreme vladavine, zaradi se sasvim dovoljno za taj period.
 
Naš si Palma doveo Megatrend direktno u JA. stvarno retko ko iz opštine nije završio višu poslovnu ako ne i fax.
Vidim policija organizuje doškolovavanje kadra baš na Megatrendu.

Juče slušam kako su Rumuni rešili odliv lekara. Tako što su lekarima podigli platu na 3.000€
Naši pokušavaju da to reše tako što su legalizovali čašćenje do 500€. Broj pacijenata x500€ je veća plata od Američke. Ostaće nam samo ovi bezobrazni što nude džep dok pričaju dijagnozu i oni sa kupljenim diplomama koji ne smeju da je pokažu van.
 
Људи дали имате препоруку за неки акустични бенд?Правим клинци Крштење у Августу па би нешто фино културно и да знају посао?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh