Chat 8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ма корона... И све остало што иде уз њу.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Neka je sa srecom novom vlasniku u zdravlje da ga sluzi
0ff2be9af9a8ef3bbb369deb2efdd822.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Људи, кад је већ поменута ова мала тањирача, нешто ме интересује... Оваква каква је, таквој тањирачи је оптерећење по диску 16-18 кила (просто маса тањираче подељена на број дискова). Зна ли неко са коликим додатним оптерећењем може да се избори њена конструкција, а да се не "саморасклопи" од леније до леније?
 
Ја сам тањирао кукурузиште са истом таквом и набацио сам бетонска врата имају сигурно 100кг укосио сам је максимално и тако је вукао ТД45 трећом пун гас, прошла је тест без лома и пуцања :osmeh:
 
Ja sam je vukao sa 539 i to skroz ukosenu,radi radnju tanjiraca..jos kad sam joj stavio blok samo rije

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Људи, кад је већ поменута ова мала тањирача, нешто ме интересује... Оваква каква је, таквој тањирачи је оптерећење по диску 16-18 кила (просто маса тањираче подељена на број дискова). Зна ли неко са коликим додатним оптерећењем може да се избори њена конструкција, а да се не "саморасклопи" од леније до леније?

Ja sam ranije dobijao takvu tanjiraču na poslugu i na njoj je bio betonski komad koji je bio temelj stupca za kapiju. Ne znam koliko je imao kilograma taj betonski komad, šacujem bar 100 kg.
Inače, čim budem malo relaksiraniji sa lovom kupiću jednu takvu tanjiraču isključivo da poravnavam leniju ispred jedne moje njive. Tuda prolaze na jedan salaš i to se ne gleda da li je padala kiša ili nije, uglavnom stalno se prave kolotrazi i onda ja imam problem kad okrećem prilikom rada na toj njivi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh