Chat 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bilo je u Austriji kolega je bar 30 auta promenio na neke KI table

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Jeste 1.000€ za novija auta ali ful kasko. Ne može osiguranje da bude 1.000€ za auto koji tamo vredi 100€ i onaj od 50.000€

I kod nas je 1.000€ za nov “auto”, ali samo taksa valjda. Full kasko još ohoho evrića.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeste 1.000€ za novija auta ali ful kasko. Ne može osiguranje da bude 1.000€ za auto koji tamo vredi 100€ i onaj od 50.000€

I kod nas je 1.000€ za nov “auto”, ali samo taksa valjda. Full kasko još ohoho evrića.



Sent from my iPhone using Tapatalk
tamo su samo novija auta,kod nas su ona starija :osmeh:
 
Bio ortak sa tastom iz RO kod mene, tast došao sa e klasom 2200 kubika i ja ga pitam koliko je registracija .300 eura sve u paketu , prva registracija, nova TM tablica i odiguranje za 1 godinu plus godisnji parking za grad Temišvar. I rumuni su EU.
 
A sta sa ovima sto su sluzili vojni rok a isto dobili plavu kovertu

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Smešno.Ima novca za bacanje.
A ovi što su dobili plave koverte a služili su vojsku-oni će da komanduju ovima što nisu.
 
Leba ti,kome se ja onda zamerio. Ma trebao sam valja da uradim nesto pa do dobijem produzenje pa valjda onda me nebi zvali

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Ma ima ko da komanduje, al izgleda nema ko da izvrši komandu. Pa ajd da se igraju tuđim životima.
Da se zarati, ovi instant vojnici bi pola izginuli za dan borbe.
 
To izgleda ministar vojni smislio način kako da i on odsluži vojni rok, pošto je onaj 12-to mesečni preskočio jer je bilo ratno stanje a i teško da bi ga tad ošišali.
Mada ima jedan snimak gde on priča o svom ratovanju, al’ to mu izgleda podmetnuli da priča dok je bio pod uticajem nečeg

To su sve priče, kao i ona o ponovnom služenju, za JNA nostalgičare. Jer ih ima mnogo a njihov glas je bitan na izborima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh