Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mozda je i bolje sto je po njih dosla policija i hitna pomoc jer da si ga ti tu zatekao ko zna sta bi bilo mozda bi ga u stanju nervnog rastrojstva odveo u sumu i brutalno se izivljavao nad njim celu noc a ovako je ipak sreca da nisi naisao a i on ce izvuci pouku jer je mozda bio pod dejstvom nekih narkotika a mogao je zbog svoje nesmotrenosti da plati danak neiskustvu a jeli mozes da naplatis neke pare od osiguranja jesi li mozda osigurao ogradu kod Miskovica u Delta Djenerali
 
Sto se tice ograde izdrzalo je,nije to bila velika brzina,ja sam tad bio u selu,a to se deslilo kod mene kuci u Ar. To mi je sve ispricao roditelj sta je bilo...malo ostecenje i to jedva primetno
 
Ako imate rucni sat na ruci trebate da ga skinete na kratko,meni danas kad sam skunuo rucni sat,vidim krpelja,pa kako bas tu mogao da mi se zakaci nije mi jasno....
 
Evo drugari pakujem stvari sutra u SIMBOR vojna vezba
VUCICU GEJCINO!!!!!
POSEBNO SAM RADOSTAN!!
Ali moram da I'm pokazem prakticno staru poslovicu
Matorog konja ne uci orati!!!
Mislim da ce biti nadmetanja cjudi vojske I ljudi!!!


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Vratili me sa Vojne vezbe
Kaze ako potpisem da ostajem na sopstvenu odgovornost mogu ostati
zbog problema sa kolenom, o glavi nisu hteli Ni da pricaju
Jos sam zaradio 900kinti ostalo od putnih troskova

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Vratili me sa Vojne vezbe
Kaze ako potpisem da ostajem na sopstvenu odgovornost mogu ostati
zbog problema sa kolenom, o glavi nisu hteli Ni da pricaju
Jos sam zaradio 900kinti ostalo od putnih troskova



Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока

Imaš li papire za koleno.Ako ih nemaš skupljaj ih brzo:ppozdrav:
 
Imam papire, bas u vojsci Sam drugi put operisan, I dobio srafove u koleno GRATIS!!!
A sad cu morati na VMC Petrovaradin da mi procene sposobnost a kako mi se cini ostecena zenica
Koleno
Geler u nozi
11 preloma kostiju
Gastritis
KANDA PENZIJU DOBIJEM!!


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
A pa ti imaš i viška.Što te onda cimaju
Mislim da me cimaju zbog DOSIJEA sa sluzenja vojske danas ga onaj cika izvadi pa procita moje dogodovstine a meni sve drago!!!
Udario porucnika mitraljeskom cevi, srusio starijeg vodnika, povracao po pukovnikovom autu, srao na pisti, pisao u magacinu naoruzanja, priteralo me,
Kaze on lud je onaj sto te zvao

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Pa u pravu je,npr. meni kad bi stigao poziv za vežbu otišao bi istog momenta po prijemu poziva kod tog jebivetra i priupitao bi jel mi našao adekvatnu zamenu da obavlja poslove na mom gazdinstvu,a ja da ladim muda svoja na vežbama,ako ne nek se organizuje kako zna.A ja nebi sigurno otišao ni metar od kuće zarad neke vojne vežbe,nek mu idu Mađari koji su služili u crvenom krstu civilnu vojsku,ili takođe mađar koji je u firmi radio kao agronom i imao platu kakvu takvu jer mu i ćaća radio u istoj ili još bolje ovo srbi mamine maze (seronje) pa nek im oni vežbaju malo po Pasuljanama.
 
Oni hoce da se igraju RATA da bi dobili CINOVE pa vataju sirotinju raju!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Pa u pravu je,npr. meni kad bi stigao poziv za vežbu otišao bi istog momenta po prijemu poziva kod tog jebivetra i priupitao bi jel mi našao adekvatnu zamenu da obavlja poslove na mom gazdinstvu,a ja da ladim muda svoja na vežbama,ako ne nek se organizuje kako zna.A ja nebi sigurno otišao ni metar od kuće zarad neke vojne vežbe,nek mu idu Mađari koji su služili u crvenom krstu civilnu vojsku,ili takođe mađar koji je u firmi radio kao agronom i imao platu kakvu takvu jer mu i ćaća radio u istoj ili još bolje ovo srbi mamine maze (seronje) pa nek im oni vežbaju malo po Pasuljanama.
Ne treba generalizovati baš toliko oko civilke. Ja sam recimo nisam išao u vojsku iz istog razloga zbog kog ti ne bi voleo da ideš na vežbe. Kad bih ti rekao da sam tražio vezu da idem u civilku ti bi rekao da sam pi*kica. A ja sam imao oca koji je ležao u Kamenici na plućnom, majku sa polomljenom petom i sestru koja je još išla u osnovnu školu. A pritom nam je jedini prihod bio od tih 10-ak krava koje smo držali.

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh