Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo opušteno,i mog zeta otac operisao isto rak grla nedavno,pa je sad dobro,a po rečima njegove žene nije to od cigara(mada ne puši otp, 5 -10 godina)nego zato što je radio u pošti pa je morao da priča mnogo zbog prirode posla.
 
Sa kraja 80 pocetak 90god postojala je velika razlika u cenama u zavisnosti od opstine tj u ruralnim krajevima masine su bile jeftinije npr moj matori ode u BOGOJEVO I kupi 560 sa kompresorom I pomocnom hidraulikom bez kabine 1600 000 000 tadasnjih novaca posle dva dana krene na more I takav traktor u CRNOJ GORI kosta 1 200 000 000, ON popizdi kad se vracao say mora stane kod kevinih u RAKOVICU i tu 560 u istoj opremi kosta 1720 000 000

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Srecno Zoki, da se sto pre oporavis, kolege te cekaju!

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Pogledajte ove klosare sta pricaju na rts-u, njima sve idealno.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Sto ne poslase nekog malo recitijeg iz asocijacije. Ova dvojica ga urnisase. Sve bajno a pola subvencija nije isplaceno za proslu godinu.
A ne znam sta je Risticevic hteo da postigne time sto je rekao koliki je kredit i subvencije dobio ovaj iz asocijacije. Sta na foru dobio pare a zali se.
 
Gosti tip iz ministarstva i njegov advokat Risticevic. Stomak da ti se prevrne od demagogije, zamene teza i lazi.
 
Ma ajde bre, ove budale sam posle 5 minuta morao da prekopcam na neki drugi kanal da ne bi razbio televizor.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh