Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema popravka." Indijanci" polupali. Ostali samo dugmići.:osmeh:
Osim toga ovaj od 2,4GHz ima veći domet a samo čekam da riješim ovj problem, naravno uz vašu pomoć. pa da postavim još jedno pitanje kako da mu povećam domet. Znam da imaju neka pojačala ali ništa više o tome. Ipak je 50m malo. Ovaj digitalni ide 100m ali hoće deda više. Imam jedan quadrokopter onaj sa 4 elise, i dignem ga na neku visinu pretpostavljam da je 50 m, i izgubim signal. Upravljanje je mob. telefonom i ima dvije kamere na sebi pa vidim i sliku. Kad ostane bez signala on se postepeno spusti ili ja malo promjenim mjesto i uspostavim vezu. E sa čamcem to nije moguće. Koristio bih ga na rijeci a i granica je problem. Ako ostanem bez signala preostaje mi da plivam a ako zapnem na nekoj sedri ili travi a prešao granicu opet nevalja. Plivati sad nije problem ali ako se nemora zašto da to radim. Ako izgubim signal voda će odnijeti igračku a trčanje obalom kroz koprive nije baš dobro rješenje.
Eto ima malo problema ali hoće deda da se vrati u mlade dane pa da se igra.
Mislim da i na ovom forumu ima ljudi koji se bave elektronikom pa očekujem da čujem njihovo mišljenje. Možda negdje na internetu ima nešto o tome(nisam našao) a može i na Njemačkom i na Engleskom jeziku. Da se ogradim. Negovorim nijedan ali imam sina koji govori oba a pomalo razumije i elektoniku.
 
"Francuska policija je nastojala da ne interveniše u tom mirnom protestu, a francuski predsednik Fransoa Olanda rekao je da podržava farmere i zatražio je sastanak na visokom nivou evropskih zvaničnika zaduženih za poljoprivredu." Doće do revolucionarnog rešenja - izvešće u Srbiju i ostale jugoistočne zemlje. I vuk sit i ovce na broju.
 
U krasnoj opštini Bačka Palanka u SUP-u je nestašica tablica za motorna vozila, tako da već 5 dana ljudi ne mogu da registruju vozila, naravno kome su potrebne nove tablice. Ne zna se kada će ih dobiti. Katastrofalno stanje. Da li je i u drugim opštinama tako?
 
U krasnoj opštini Bačka Palanka u SUP-u je nestašica tablica za motorna vozila, tako da već 5 dana ljudi ne mogu da registruju vozila, naravno kome su potrebne nove tablice. Ne zna se kada će ih dobiti. Katastrofalno stanje. Da li je i u drugim opštinama tako?
Kod vas je to normalna pojava, za zelene tablice se čeka više meseci :spavam:
 
Prosto covek ne moze da veruje ni jednoj prognozi.Svaki cas menjaju,te ovoliko te onoliko.Boris Koljcicki je nekada bolje prognozirao pomocu stapa i kanapa i to mesec dana unapred nego ovi sada pomocu svih mogucih kompijutera.I dalje kod mene ni kapi...
 
Prosto covek ne moze da veruje ni jednoj prognozi.Svaki cas menjaju,te ovoliko te onoliko.Boris Koljcicki je nekada bolje prognozirao pomocu stapa i kanapa i to mesec dana unapred nego ovi sada pomocu svih mogucih kompijutera.I dalje kod mene ni kapi...

Ja samo zbog toga sam rekao da se bave skupljanjem markica, salveta ili znackica...
 
Poslednja izmena od urednika:
Pogresili oni ili ne ni najmanje ne uticu na vreme,zato mi nije jasno za sta su krivi.Pa nemaju daljinski kod sebe da steluju vreme po zelji.
 
Pogresili oni ili ne ni najmanje ne uticu na vreme,zato mi nije jasno za sta su krivi.Pa nemaju daljinski kod sebe da steluju vreme po zelji.

Jel bi ti voleo Dragane da ti neki otkupljivaci pricaju par nedelja ili dana pre kosenja suncokreta ili soje da je neka dobra cena a da posle skidanja ne dobijes ni jedan dinar ili samo 1 ili 2 po kg? Dakle pametnije je cutati nego se izlajavati bez - veze!!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Nemaju pojma da urade svoj posao. A ako taj "posao" ne moze da se radi bolje onda ne treba uopste ni da postoji. Kao ciganka u dlan. A plate sa budzeta znaci sa nasih ledja.

Послато са GT-S7582 уз помоћ Тапатока
 
Jel bi ti voleo Dragane da ti neki otkupljivaci pricaju par nedelja ili dana pre kosenja suncokreta ili soje da je neka dobra cena a da posle skidanja ne dobijes ni jedan dinar ili samo 1 ili 2 po kg? Dakle pametnije je cutati nego se izlajavati bez - veze!!!

Pa nije to ni priblizno isto,ovo sa vremenom je prirodna pojava a sa cenama neprirodna.Zamisli da su pre mesec dana rekli da ce biti ovakvo vreme i sve izgoreti,ubili bi nas u pojam,ovako ipak daju nadu od danas do sutra,od petka do ponedeljka.....
 
Ha ha ha. tako je. jbg jedna sintaticka greska u kucanju i ban za banom... no bilo proslo nevratilo se....
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh