Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mi smo naš pojeli
dscn2826.jpg
[/IMG]
 
Poslednja izmena od urednika:
Pa kakva je ta dudara ludara?
Neznam nepijem rakiju,kazu bez nekog naročitog mirisa i ukusa.Nekad je bilo puno dudova uz put na salašima zbog gajenja svilene bube a sirotinja nije imala voćnjake nego je od tog otpada pekla brlju.U moderno doba je ponestalo dudova a ljudi željni stvari kojih je sve manje pa je sad to postalo pomodno.:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

moderator ode u oftopic sa kopiranjem tuđih postova,prvo pregledaj pa onda piši :haha:
 
Moli se član danger da ujutro kad bude izduvavao i podmazivao svog ZMAJA, obavezno IZDUVA i prijemno sanduče :osmeh:
 
Od sutra u Apatinu http://www.radiodunav.com/sutra-pocinju-52-apatinske-ribarske-veceri/
mogao bi gazda foruma da nas okupi na neku malu neformalnu zurku :ppozdrav:

Što se tiče te manifestacije, pogledati komentar koji je ostavio Zrenjaninac na tekstu ispod.

U Apatinu "Ribarske večeri" - izvor b92 - kometari

Nema tu šta da se vidi posebno, izuzetak je skup motorista kod "Bele loze". U gradu na žalost većinom štandovi sa magnetima za frižidere, đinđuvama iz Kine i ekipa koja peče pljeskavice. Dobro je svako došao u Apatin, ali ja ne znam šta bih mu pokazao na "Ribarskim večerima". Svakako da bolje izgleda kad ne traje ovaj događaj.
 
Bio sam jedno vece i nista posebno. Pojeli po pljeskavicu, popili po koji fresh, malo sacovali dame i tako :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh