Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ni ja ne znam sta je sa njim. Covek je bio - koliko ja znam - u ne bas prijatnoj situaciji kad smo posledni put pricali, a sad ga nema :sta: Mozda vi znate vise o njemu nego ja. Da li je banovan sad ili samo nema vremena?
 
Dobro, a da li ima negde da se vidi ko su moderatori? Onako, na jednom mestu, sve zajedno? U temama piše ko je moderator ali možda ima i sve ukupno... Pitam čisto onako, nije da me nešto preterano interesuje.
 
Nema potrebe za izvinjenjem.Lista banovanih članova je sa dobrim razlogom ne vidljiva. :ppozdrav:

Iskreno nisam ni znao, da mi obicni smrtnici to "ne vidimo", a stvarno nije ni nas problem (not my business - sto bi se reklo), samo sam pitao. Nadam se da je sve ok, i da ce da se javi uskoro nas kolega.
 
Svrha uređivanja je upravo to da urednici nebudu previše vidljivi, osim kada se krše pravila foruma.
 
Dobro jutro budnim kolegama.
Ja sam poranio da pogledam utakmicu. Počinje drugo poluvreme, nadam se efikasnije za nas. Prvo odigrano dosta dobro, ali nažalost bez realizacije.

- - - - - - - - - -

Opet dobra igra i dosta neiskorištenih šansi, šteta jer bili smo bolji. Idemo u prvi produžetak ...
I drugi ...
Stigosmo i do penala ...

- - - - - - - - - -

I konačno, posle devet serija penala ... POBEDA ... ::svaka cast::
Isplatilo se nerviranje od rane zore ...
 
Poslednja izmena:
Bio u Banja Luci 2 dana, ko nema devojku/ženu nek se prošeta malo... Kada ode biće mu jasno...
 
Na sajam i ne idem, znam ja sta bi trebalo samo komsije ne daju. A ekskurzija u BL moze kad god :haha:
 
Da slikam pa da me hapse tamo. Moraće te da mi verujete na reč. Samo je problem što idu u buljucima po 5-6-7 komada, teško se razdvajaju.
 
Pa kolega što se nisi javio da pijemo kavu . U banjaluci je kažu 7 žena na jednog muškog pa zato idu u buljucima , to je jedno tuce bilo za tebe namjenjeno samo nisi znao , nemoš uzeti samo jednu .

Evo malo primjera :

20120622153736_146608.jpg


images


images


images


images


images
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh