Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A zašto bi?Prešao sam preko svega u većini slučajeva dok u vezi ostatka neću nikada popustiti.
 
Sta treba da uradim, da posaljem AKS-om pice. Daleko ste da nazdravimo. :haha: Posaljite adresu centrale :ppozdrav: Mindjusar nemoj vise u :off_topic:
 
Zahvaljujuci nasoj Vojvodini prekosutra svi opet slavimo Božić :osmeh:
ajde ziveli i sretan Bozić :ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
Sto kaze Lala kad ga pitaju od kad ne prica sa komsijama ? Kaze jos od kad su se doselili. :osmeh:
Ili kad "komsija" pita Lalu sto je uvek u papucama ? Kaze ta ja sam stalno kod kuce. :osmeh:
 
Vidi se da nisi iz multietničke zajednice,jel treba da izadjem naulicu i da roknem komsiju Nemca,Hrvati ili Mađara?Samo smo mi pravoslavci najbolji?
Okani se filozofije jer ti ne ide.Kao prvo nismo mi njih napali i u njihovu Nemacku dosli da ih ubijamo ko sto su oni to uradili kod nas i to dva puta.Za to su nam duzni dok postoje a oba puta su se izvukli pa su evo i treci put bili na celu barapske koalicije i bombardovali nas.Pametnom je dosta i zna da se od dokazanih starih neprijatelja ne prave novi prijatelji.
 
A šta si ti radio u "neprijateljskoj" Švici,i tamo ima Nemaca :sta:
Otisao sam da radim a ne da ih ubijam ili da im osvajam zemlju.Svajcarci ako nisi znao su neutralni a koliko" vole" Nemce i kakav im je stav prema njihovom ekspanzionizmu ne vredi da ti objasnjavam jer ti derane ne znas ni gde si supalj.Nemacka nikad svoj napredak i tehnicku superiornost nije utrosila na dobrobit covecanstva .Koliko su odlicni u tehnici i nauci toliko su degenerici za ostale stvari u zivotu.Zlocine koje su pocinili nece ih oprati za vjeki vjekova i da ima i malo pameti i doslednosti u nas koji smo postradali placali bi nam i okajavali dok ima sveta pa na opet otplatili ne bi mogli niti im se to sme zaboraviti sta su bili i sta su uradili.Da si ikad video jedan Ausvic ili Dahau drugacije bi o njima pricao.Zaboravio si sta su ovde sve uradili i kakva su nedela pocinili a nas narod zbog kratke pameti stalno iste greske ponavlja.Probaj tako sta promotivno o nacistima reci u Svajcarskoj pa bi video kako bi prosao.Nemci koji zive u Svajcarskoj nikad nisu bili za naciste i Svajcarsku vole vise od Nemacke.
 
Ceo centar u Indjiji je bio svapski jos na nekim kucama pise cije su, a na svapskom groblju je napravljen blok zgrada:sta:kao da nije bilo drugih mesta za zgrade
 
Netrebaju nama veći zločinci od ovih naših domaćih,nejveći zločin su uradili nad sopstvenim narodom i rade ga i dalje i nikad neće biti suđeni radi toga.Nijemcu su činili velike zločine to niko ne spori ali radili smo ih i mi i sve i jedan narod i nacija koja je sudjelovala u ratu.To znam 100% jer sam i sam bio u ratu 4,5 godine i svašta sam vidio i doživio ali zbog toga ne treba osuđivati cijelu naciju.To je poenta cijele priče.A što se tiče Švajcarske jest neutralna bila ali je bogatstvo zaradila na prodaji oružija i ratne opreme nacističkoj NJemačkoj a da apsurd bude veći većinu fabrika su držali jevreji.
 
Dal ste na ovaj veliki dan nasli da raspravljate o istoriji koja je napisana kako je napisana.A istoriju uvek pisu pobednici.Kolega Pavle nisu samo nacisti krivi za sva zla na teritoriji nase cele domovine imali ste i vi svoje bisere tako da nekad nisu ni trebali nacisti da ugase ognjista mnogih cestitih porodica .Ja sam jugo nostalgicar mada su mojoj porodici komunisti zlo cinili ali nemam pravo da sve stavim pod istu kapu,a za nemacku mogu reci da sam pogresio sto nisam pokupio prnje i otisao iz ove sretne i napredne Srbije onda kad sam mogao a sada mogu samo na biro i da cekam. .Zato postovane kolege provedite ove praznike u krugu porodice i sretni vam praznici.Pozdrav
 
Otisao sam da radim a ne da ih ubijam ili da im osvajam zemlju.Svajcarci ako nisi znao su neutralni a koliko" vole" Nemce i kakav im je stav prema njihovom ekspanzionizmu ne vredi da ti objasnjavam jer ti derane ne znas ni gde si supalj.Nemacka nikad svoj napredak i tehnicku superiornost nije utrosila na dobrobit covecanstva .Koliko su odlicni u tehnici i nauci toliko su degenerici za ostale stvari u zivotu.Zlocine koje su pocinili nece ih oprati za vjeki vjekova i da ima i malo pameti i doslednosti u nas koji smo postradali placali bi nam i okajavali dok ima sveta pa na opet otplatili ne bi mogli niti im se to sme zaboraviti sta su bili i sta su uradili.Da si ikad video jedan Ausvic ili Dahau drugacije bi o njima pricao.Zaboravio si sta su ovde sve uradili i kakva su nedela pocinili a nas narod zbog kratke pameti stalno iste greske ponavlja.Probaj tako sta promotivno o nacistima reci u Svajcarskoj pa bi video kako bi prosao.Nemci koji zive u Svajcarskoj nikad nisu bili za naciste i Svajcarsku vole vise od Nemacke.

Ti si sam sebi najveći neprijatelj koliko ja vidim,prepodne mrziš ceo svet,a popodne i sebe. ::haha:'
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh