Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ja se izvinjavam sto sam uleteo...

Crkva je Crkva,a Vera je Vera i sto se mene tice ona nas je odrzala,Njojzi hvala
 
Ljudi su od davnina pricali i voleli da slusaju razna prorocanstva,tj predvidjanja sta ce se desiti u buducnosti.Nekad se to zavrsavalo kao zanimljiva prica,a nekad se pokazalo i kao istina.U zavisnosti iz cijih usta je ista ispricana.Verujete li u takve price,sudbinu i slicno?
http://www.telegraf.rs/vesti/170017...-raspada-nova-jugoslavija-moguca-za-50-godina
Од њих свих Милан Тарот ми је најдражи. Човек који уме да насмеје до суза.
 
Naravno da može još al aj malo i na ovu temu;
1idbgl.jpg
[/IMG]Odvratno je to što radiš.
 
Poslednja izmena:
@dragan 75

Nerazumem pitanje,napišite malo detaljnije problem.Inače u svakoj Opštini postoji odluka,gde se sme držati životinja.Ako je vaša zona proglašena građevinskom ili gradskim područjem,najverovatnije nesmete držati životinje,samo na farmi van tog područja,time ni stajskog đubriva nesmete imati u dvorištu.Po prijavi pravi se zapinik i nalaže se odnošenje,ako se nepostipi po donošenju rešenja u razumnom roku,idete kod sudije za prekršaj.To je već skuplja varijanta(novčana kazna,troškovi sudskog postupka...)I kad rešite da odnesete stajnjak,mora te za to predviđeno mesto(deponija ili vaša njiva) inače i za to pišu prijavu,ali sada poljočuvarska služba.
 
Poslednja izmena od urednika:
Niste vi u srednjoj imali zeta veroucitelja,da je veronauka tad ulazila u prosek opasno bi mi kvario,a neopravdanih vise nego svih ostalih za 4 godine. :osmeh:
 
Pitao bi Duska zasto je obrisao jos dva snimka sa Youtuba koje sam postavljao? Dali zato da ne obuhvata toliko prostora ili ni u chat temi ne sme se pisati o nekim temama? Ili su i popovi politika? O cemu se radi?

@ Danijella - Sto se mene tice i ti sa te tvoje slike spadaju u isti kos kao i vecina njih. Sve je to banda koja gleda sopstveni dzep prvo, svoju poziciju i najvece su zlo koje se uvlace u politiku umesto da slede Boziji put! Cast retkim izuzecima! Uostalom oni su Isusa Hrista direktno ili indirektno razapinjali!
 
Ja tebe smatram za zreloga i ozbiljnoga. coveka i mislim da je jedan klip dovoljan da iskazes sta si hteo .Sve ostalo bi bilo kao "prepucavanje" sa nekim. Mislim da sam dovoljno jasan.
 
@dragan 75

Nerazumem pitanje,napišite malo detaljnije problem.Inače u svakoj Opštini postoji odluka,gde se sme držati životinja.Ako je vaša zona proglašena građevinskom ili gradskim područjem,najverovatnije nesmete držati životinje,samo na farmi van tog područja,time ni stajskog đubriva nesmete imati u dvorištu.Po prijavi pravi se zapinik i nalaže se odnošenje,ako se nepostipi po donošenju rešenja u razumnom roku,idete kod sudije za prekršaj.To je već skuplja varijanta(novčana kazna,troškovi sudskog postupka...)I kad rešite da odnesete stajnjak,mora te za to predviđeno mesto(deponija ili vaša njiva) inače i za to pišu prijavu,ali sada poljočuvarska služba.
kolega daleko da u mom selu proglase građevinskom zonom ili gradskim podrucijem a poljocuvarska služba ne postoji uopšte tako da se po polju može raditi šta se hoce .u dvorištima se sme držati životinje nego sve manje ima onih koji mogu da rade oko njih.a moj problem je komsija sve mu smeta u mom dvorišt pa zove stalno ispekcije raznorazne to ti je kad se seljak pogospodi i ode u grad i još ode i postane bograđanin(da izvinu kolege sa tog podrucija odnosi se samo na grad bg)ma i on imao zivotinje dok su mu bili zivi roditelji .
 
Prijavi i ti njega drustvu za zastitu zivotinja i reci da on neopravdano mrzi tvoje ljubimce i da preti da ce im naneti zlo ,i ovi ce mu natrljati nos da mu vise nece pasti na pamet nikog da prijavljuje ni za ozbiljnije stvari.
 
@savopunck Ma teram im ja inat koliko mogu nego mnogo jaka solucija mito i korupcija sa njihove strane da vids kako dolaze kad se podmaze i za sve si ti kriv i zakon nije na tvojoj strani vec na njegovoj i gradjevinski ispektor mi je odrzao predavanje kako sa ja sve zapoceo i ispade da sam ja sam sebe prijavio ma kome da prijavs vrana vrani oci ne vadi.
@milan971 nema kome da se zališ i kad bi ga prijavio njima našao bi on nekako da se izvuce ti takvi uvek se nekako izvucu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh