Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kanda mu je broj naivčina... hoću reći: mušterija u Vojvodini naglo opao. Još kad ga i Srbijanci uz dužno poštovanje prema svima budu upoznali, moraće da seli firmu na Kosovo.
 
Da li je opao broj ili ne, nije bitno. Ono sto je primetno da kamen spoticanja je klima uredjaj kod ovih sofisticiranih savremenih zapadnih masina:haha::osmeh:
 
Mozemo zajedno bice 200 evrica i za gorivo i za pivo i pecenje. :ppozdrav:
Ne bi bilo loše da napravimo neku ekskurziju :osmeh:


Kanda mu je broj naivčina... hoću reći: mušterija u Vojvodini naglo opao. Još kad ga i Srbijanci uz dužno poštovanje prema svima budu upoznali, moraće da seli firmu na Kosovo.
Ej,kad je i Mačvanima izvuko pare :haha:


E, pa vidite, meni nije uuzeo 100e.
Pa za dva kombajna 200 e :sta:
 
Poslednja izmena od urednika:
Manjeviću nije bitno koliko je kome naplaćeno.Neke druge stvari su u pitanju a skontaćeš sam kroz vreme koje.
 
Mislim ljudi da treba da se prekine ova diskusija. On je otisao sa foruma (pocastio nas za sva prosla vremena sa uvredama) i vise nas ne dira, pa tako ni mi ne bi trebalo njega, a uvrede nek su mu na cast. Neka vec svako radi po svom nahodjenju sto se tice pregleda i opravke mehanizacije. Nije sve to vredno trosenja truda i vremena.
 
Koliko posedujem informacije gospodin Slobapatrola nece ni puniti klimu na svom traktoru.Razlog za to-podvrgao se specijalnom tretmanu za mrsavljenje.Znaci manje sunke, piva i snicli a vise znojenja.::suncanje::
 
Poslednja izmena od urednika:
Nabaci ce na prednji kraj par metara drva,kao onaj tip iz teme nikad ovako , kada zavrsi oranje i posao ta drva mu idu za ogrev. Taj uvek sve stavlja na olovku, zasto da dva puta daje pare.
 
Koje polj.gazdinstvo moze da izda racun za obradu zemlje ? Samo ono koje je u pdv sistemu ?I da li izdavalac racuna placa neki porez za tu uslugu ?
 
Gazdinstva koja nisu u sistemu pdv-a NE MOGU da izdaju racune.Samim tim eto ti i odgovora.:ppozdrav:
 
Hvala druze , nisam upucen u sistem pdv-a.. Treba mi jedan racun ,koji su troskovi na taj racun ,onog ko mi izdaje ,porez ili sta vec ? Da vidim da li mi je isplativo da trazim nekog da mi izda racun ili ne..
 
Dobrojtro radni narode, jos jedan neradni dosadni dan na promolu. :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Jel se meni cini ili je jedan od poznatijih moderatora "ispario"?Znate na koga mislim,ja tek sad primijetio da ispod podforuma ne pise ono "urednik".
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh