Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Verovali ili ne ja sam jos uvek neobavesten ;)
Znam da je gospodin Panonstib banovan, ali nemam pojma ko se kome zamerio i zasto, ako moze neko da me obavesti u kratkim crtama.
 
Izgleda da jesam :)
Nepratim sve teme, jako je mali broj tema koje pratim. Pa mi je zato promaklo. Rasprave necitam.
 
Verovali ili ne ja sam jos uvek neobavesten ;)
Znam da je gospodin Panonstib banovan, ali nemam pojma ko se kome zamerio i zasto, ako moze neko da me obavesti u kratkim crtama.
@mucobieno, i ja idem sa tobom u paket ne obavijestenih. Bilo bi lijepo kada bi nam neko objasnio sta se zapravo desilo sa Panonom, zasto je uklonjen sa foruma (ili mozda ne bi)?
 
Kad je banovao mindjusara i slobupatrolu,posle toga mu se gubi svaki trag.Izgleda da su mu njih dvojica kupili kartu za Halkidiki,ceka samo da se zavrsi zetva psenice i Slobi da napuni klimu u Kejsa i krece.
 
Prvo, Panostib je dosao u Kladovo da mene poseti, posto se vec duze vreme cujemo. Bili su u Negotinu da provere dva kombajna pa su usput dosli do mene i naravno proverili i moja dva.
A sada jednu stvar da vam kazem. Kako vidim smeta vam taj covek, ali verovatno zato sto vas je ovde tako spustio da niste znali gde ste. Meni je on mnogo pomogao u nekim stvarima i pomocice mi uvek. Vidim da cete od ovog foruma da napravite CIRKUS. Kada se postave neka ozbiljnija pitanja, nema ko da odgovori. A dok je on bio tu, svi su dobilli odgovor, na postavljena pitanja.
 
Dobro jutro drustvo. Svako ovde moze da hvali ali isto tako i da kritikuje rad bivsega urednika. Necu dozvoliti da se iznose neistine da je banovan i sl. Bivsi urednik je posle iskljucenja iz urednistva (postavljen status 'prijatelj foruma") na njemu svojstven nacin izvredjao komplet urednistvo i zatrazio da mu se obrise nalog sto je i ucinjeno. To je njegova zelja i mislim da u njegove odluke ne treba zalaziti posto je to ipak privatnost. Moram da napomenem da je sa njim bilo rasprave u urednistvu ali mu niko nije uputio ruznu rec.

. jer ako treba biti u društvu vas polupismenih, retardiranih, umobolnih stvarno mi je čast da napustim ovo uredništvo, a i sam forum.

@ KishRobert
Mada sam dosta clanova podelio moj stenogram rasprave sa njim,gde je svog dobrog drugara isto tako lepo "pohvalio",samo sto nije ni bio svestan,da cu isto to proslediti njegovom drugu.

Ja sam njemu bio drug ali sam uvideo iz vase prepiske da on meni nije. Hvala ti za vasu poslatu prepisku.

@Manjevic

Nije tvoje da brines da li ce i sta ce od ovoga foruma postati. Ako zelis da volontiras i radis u urednistvu pocascen uvredama i pretnjama slobodno se javi vlasniku foruma, bas nam trebaju novi mladi i vispreni urednici. Mi stariji smo se vec naradili a toliko uvreda smo popili da nam je vec dosta pa i previse.
 
Poslednja izmena:
@ dusan 58 nisam mogao da vam odgovorim na PP s telefona (nemogu da pisem clanovima koni u nazivu imaju kvacice, neznam zasto)
Pogresno sam napisao banovan, video sam da nije ovde, da njegov profil nosi ime korisnik br... Pa sam se tako izrazio neznajuci sta je po sredi, sad kad sam upucen mozete to prepraviti, vodio sam se neznanjem i tako sam napisao jer je mnogo nacina da ,eko vise nebude clan, tom recju sam hteo sve univerzalno obuhvatiti dok nedobijem odgovor.
 
Prvo, Panostib je dosao u Kladovo da mene poseti, posto se vec duze vreme cujemo. Bili su u Negotinu da provere dva kombajna pa su usput dosli do mene i naravno proverili i moja dva.
A sada jednu stvar da vam kazem. Kako vidim smeta vam taj covek, ali verovatno zato sto vas je ovde tako spustio da niste znali gde ste. Meni je on mnogo pomogao u nekim stvarima i pomocice mi uvek. Vidim da cete od ovog foruma da napravite CIRKUS. Kada se postave neka ozbiljnija pitanja, nema ko da odgovori. A dok je on bio tu, svi su dobilli odgovor, na postavljena pitanja.
Druže,hoćeš li i meni dati 100e ako ti skrenem nekad u goste :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh