Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Harp ili Ameri ,Cia a možda i tajna društva poput Masona ili Malteških vitezova Vatikana ili nešto deseto Odgovore na pitanja : Zašto nam se ovo događa ? možete pronaći ovde
biblija.png
a možda će neko reći i meni kao i članu Peet-u da sam smešan ,lud ili fanatik ali sve dok nebutete pročitali tekstove koi govore o vremenu u kome mi živimo neće vam mnoge stvari biti jasne . Stoi i činjenica da ljudi imaju slobodnu volju da veruju ili ne mnogi ne veruju u Biblisku verodostojnost i istinitost i imaju pravo na to .Usvakom slučaju nije zgoreg pročitati pa tek onda donositi sud .

Nisi zanimljiv Srdjane sa tvojom cinjenicom da u svetoj knjizi pise o svim danasnjim desavanjima. Napisi ti nama sta HAARP moze uciniti!:ppozdrav:
 
Sinoc citam vesti da nasi dicni poslanici nisu hteli da se odreknu nekih para za ovaj neciji narod.Ocigledno je da nije njihov narod.Danas na Pinku vise slusam nego gledam,i neko od poslanoka kaze da skupstina uplacuje sto miliona kao pomoc,pominje i poslanike u svemu tome.
U vestima gde se pominje da nece da se odreknu svog novca kaze se i da je predsednica skupstine preusmerila novac koji je bio namenjen za rekonstrukciju,cini mi se fasade ,u iznosu od sto miliona.Ne smeta njima izgleda da se i dalje kite tudjim perjem.
Sto se mene tice ja cu i dalje slati SMS-ove na 1003 uz nadu da ce i to malo od mene nekome pomoci.Njima neka sluzi na cast sve to,nadam se da cemo uspeti da se izborimo sa ovom katastrofom.
 
Dal' je kriv HAARP, dal' vanzemaljci, dal' V.........a vlast, dal' r........a vlast, ali svakako treba utvrditi odgovornost i narvno pocinitelja(e) kazniti.
Bokte doslo vreme da moras paziti sta ces pricati k'o za vreme Tita.

 
Jel ti to Dule povlacis crtu izmedju "ovih" i Tita ?

Pa tu ne da je crta izmedju njih nego je debela kao bandera i nepremostivi jaz, koliko se ta dva vremena razlikuju u zivotu i standardu naroda.:osmeh:

- - - - - - - - - -

Dozvolicu sebi da postavim ovu sliku samo da pokazem da nas narod ima duha i morala i kada mu je najteze:

 
http://istinoljublje.wordpress.com/
ЗБОГ ОВЕ БРАНЕ СЕ НЕЋЕМО СИГУРНО НИКАДА КАЈАТИ !?!


Истина о потапању Обреновца пробијањем испуста на недовршеној брани „Стубо-Ровни“ – данас испред општине Ваљева

Prvo si se hvalili ,sada beže od odgovornosti
U estoniji je pala vlada zato što se srušio tržno centar a ovde će izgleda da odgovara mali "Đokica"
 
Poslednja izmena od urednika:
http://istinoljublje.wordpress.com/
ЗБОГ ОВЕ БРАНЕ СЕ НЕЋЕМО СИГУРНО НИКАДА КАЈАТИ !?!


Истина о потапању Обреновца пробијањем испуста на недовршеној брани „Стубо-Ровни“ – данас испред општине Ваљева

Prvo si se hvalili ,sada beže od odgovornosti
U estoniji je pala vlada zato što se srušio tržno centar a ovde će izgleda da odgovara mali "Đokica"

Koje mi barabe imamo na vlasti mislim da nismo ni svesni a to koliko je te iste briga za muke i nevolje nas malih ljudi to ne mozemo ni da zamislimo.
 
Secate li se pomocnika,sekretara,zamenika ministra poljoprivrede i ne znam vise koje je funkcije obavljao u ministarstvu Milosa Milovanovica?E sad sam nasao neki tekst u Blicu,trenutno je direktor javnog preduzeca Beograd vode,i opasno sam se iznervirao.Pa zar takav strucnjak koji je 10-ak godina od kada su Demokrate na vlasti bio u samom vrhu ministarstva poljoprivrede da padne na tako niske grane i bude samo direktor javnog preduzeca?E moj Milose strucnjace...A mi narod smo stoka sto uopste izlazimo na glasanje kad vidimo i sami sta se i kako radi,sjasi Kurta da uzjasi Murta...ali opet taj Kurta dobije nesto skromno da prezivljava(direktorsku fotelju) a ti paore,stocare,vocare musaj i udri tu zemlju dok se ne raspadnes! http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/46...jacama-Beograda-preprodaja-humanitarne-pomoci Stvarno smo stoka od naroda!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh