Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
И тамо нас гурају наши политичари,то је тај просперитет који нас чека.Да једног дана сазна да му дете или унуче има момка по имену Ралф и да ће да усвоје дете..пу је** им семе
 
Za njih smo mi kolege drage zaostali i ne civilizovani neznamo sta su prave vrednosti i nismo vaspitanida poštujemo "razlike" jer oni su ugroženi kad se kaže da su oni razliciti jeste sve otišlo naopako još malo cemo da se ::sramota:: ovako krijemo od njih strašno je samo što se sve više daje prostora njima da šire svoj uticaj na mlade naraštaje koji ne svataju šta su oni ustvari
 
Komso potpisujem post.
Kanap od bale slame i drvena stolica bez naslona ofarbana masnom bojom resava ove bolesnike i nakaze.
Boricu se svi silama da nam deca ne padnu pod uticaj takvih idiota i nakaza
 
Narušeni sistemi vrednosti.Sav ološ i šljam izbija na površinu a mi se davimo.Neka nam je Bog u pomoći.
 
@ putin
Ja sam mislio na to da je on sa druge strane brda u odnosu na tebe,a Snjeznica je na vrhu,zato sam ga pitao kud bi otisla voda na njegovu stranu.
 
Neće ta voda naškoditi meni direktno ali se bojim za parcelu koja je pored Modrana, imam tu pola hektara kukuruza i 0,7 hektara lucerke. Obala je tu jako visoka ali rijeka je sad na samo 2 metra od ivice.
 
Dobro Vam ovo mokro jutro drustvo. Ovo sa ovim vremenom se nece dobrim zavrsiti. Kazu da u NS kanalizacija ne moze da primi svu vodu pa se stvaraju reke na ulici. Kod mene u Futogu je jos podnosljivo mada mislim da ima delova mesta koje je pod vodom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh