Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Неко је паметан,неко треба тек да се опамети,ал треба бити у оваквим тренутцима мудар и сложан са својим народом...или се не пише добро...Сетите се .1990 попис у БиХ. 1991 рат почео.-2013 попис у БиХ.2014-видећемо....Иначе Момо честитам ти,рекордер си за Синџентине хибриде у Бих,прексиноћ на предавању приметих..
 
To nisam ni znao , kakvi su onda drugi ogledi kad je ono rekord , a ovo u BH vidjećemo , uglavnom narod nema zašta nebiti nezadovoljan , bilo koji.
 
Moja podrška narodu u BiH.Svaka čast ovim momcima što su prošlost osatavili tamo gde joj je mesto.

2v12r1c.jpg
 
Углавном на првом месту си био ти....комшије код мене испод тебе 2 са 8 т по хе...е сад каква је категоризација је била не знам...Ова слика изнад,шарена лаж..0д 1900 се Срби вежу са свима као браћа смо и сваки пут су нас изјебали да извинете...Зајеби братимљење,сарадња је ок,ово остало је мазање очију.
 
Dijeliti gradove i države po nacionalnoj i vjerskoj pripadnosti trebalo bi biti prošlost u 21. vijeku . Uostalom kako bi se to i izvelo , nijedna država nije etnički čista od jedne nacije , ljudi su svejedno pomiješani , na koji način i zbog čega razdvajati ? Dobro je imati neku "bazu" kao mi RS , al tu mora biti podjednako dobro svima.
 
Dijeliti gradove i države po nacionalnoj i vjerskoj pripadnosti trebalo bi biti prošlost u 21. vijeku . Uostalom kako bi se to i izvelo , nijedna država nije etnički čista od jedne nacije , ljudi su svejedno pomiješani , na koji način i zbog čega razdvajati ? Dobro je imati neku "bazu" kao mi RS , al tu mora biti podjednako dobro svima.
Са овим се апсулутно слажем,али подржавати протесте у ком малопре на дневнику све саме ратне заставе армије БиХ,шта има ту Срби и Хрвати да траже.прво да се то очисти па тек онда на миру можемо сарађивати а не бојати се да ће пући.Тешко оном ко је тај рат проживио.
 
Daj oladite sa tom temom i na ovom forumu. Imate gomilu foruma koja se bave takvim glupostima, pa raspravljajte tamo.
 
Večeras je baš ugrijalo napolju, temperatura je prolećna.
 
Večeras je baš ugrijalo napolju, temperatura je prolećna.
I danas bas bilo toplo,ja celi dan u duksu krcio neku vrzinu,bas bilo toplo....Mada secam se pre deset godina 6. februara kad je dedi bila sahrana u duksevima se islo,a veceru smo postavljali u dvoristu,tako da nije ovo neko cudo,dakle bilo je i pre ovako vreme ovog nam drugug meseca u godini...:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh