Chat 3.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Onda kada sam ja ostao zavejan kriv je jedan sleper koji je pokusao da obidje grtalicu koja je isla ispred nas i cistila. U obilasku zakacio je grtalicu koju je gurnuo s puta a on se preprecio po sredini i tu smo stali i ostali a kolona iz nas se stvarala. Sneg i smetovi su onda ucinili svoje. Ali da su odmah sklonili ogradu (suprotna strana bila prohodna) na par mesta svi bi uspeli da se prebacimo na onu stranu i sklonima i ne bi noc proveli u zavejanim kolima i slusali radio Beograd kako nam donose cebat i tople napitke. Niko nas nije obisao celu noc.
 
Ne ide mi u glavu kako su mogli dozvoliti da se ponove isti zastoji na auto putu kao i pretprosle godine u decembru.


KONAČNO PAO SNEG U SRBIJI, SLEDE LEDENI DANI Nije iznenadio čak ni putare!
- izvor alo.rs 26 januar 2014

Za razliku od prethodnih godina, putari su juče dočekali spremni sneg. Ministar saobraćaja Aleksandar Antić istakao je juče da su svi putevi u Srbiji prohodni i saobraćaj se odvija bez ikakvih rizika.

- Putari su spremno dočekali snežne padavine i dobro su opremljeni da adekvatno odgovore i na veće nanose i mrazeve - rekao je Antić.

Evo jednog zanimljivog citata, mada bi i on mogao nestati uskoro, kao što su u zadnih par dana sa svih većih novina obrisali većinu tekstova gde su hvalili Radulovića. :osmeh: Inače ovo iz novina alo je samo radi ilustracije, tekstova ima o spremnosti putara prilično u svim novinama i o tome kako ih ništa neće iznenaditi, da je mahanizacija spremna, bla, bla, bla.
 
Sad kada cujem da je Cacak zaledjen i okolina radujem se sto sam danas dosao sa Zlatibora kuci.Jeste malo bilo putesestvija okolo ali smo dobro doputovali.Do Beograda kao da smo u drugoj drzavi:cisto,nigde snega,nigde nanosa,nigde leda,milina za voznju.Kako smo sisli sa obilaznice-vetar,led,nanosi snega.Na naplatnoj rampi nas vrate na Staru Pazovu pa do NS-a starim putem,pa preko B.Jarka koji je jedva rasciscen do Beceja po ledu i nanosima snega.Stvarno situacija se menja iz minuta u minut,nekoliko traktora i kamiona je cistilo put izmedju Temerina i B.Gradista i tu ce do ujutro biti ponovo blokiran prolaz(nekoliko minuta smo prosli posle traktora i na putu su bili nanosi od 20-ak cm snega).Ne krecite na put bez preke potrebe.
 
Pa duva vetar i i pravi nanose i u drugim zemljama pa nije tako dramaticno kao kod nas. Medjunarodni putevi zatvoreni.::sramota::
 
Baš ti hvala na obaveštenju jer se ja sutra vraćam sa Zlatibora.
Mi smo razmisljali da ostanemo jos dva-tri dana dok se smiri vreme a sa druge strane od loseg uvek postoji gore,pa smo resili da se danas vratimo jer nam se seminar i onako zavrsio a i sneg se na Zlatiboru otopio.Srecan put vam zelim ako se odlucite da sutra krenete kuci.
 
Pa duva vetar i i pravi nanose i u drugim zemljama pa nije tako dramaticno kao kod nas. Medjunarodni putevi zatvoreni.::sramota::
Naravno da toga ima i u drugim drzavama. Setite se samo pocetka prosle godine i problema u Madjarskoj (na auto putevima). I sada se Austrija, Slovenija, itd. bore sa snegom
icon_biggrin.gif
.
 
Naravno da toga ima i u drugim drzavama. Setite se samo pocetka prosle godine i problema u Madjarskoj (na auto putevima). I sada se Austrija, Slovenija, itd. bore sa snegom :osmeh:.

Prosla zima, dan kada sam ja ostao zavejan, granicni prelaz Horgos:

ZimaSrbijamadjarska_zpsc3cba61f.jpg


Mislim da je komentar suvisan.
 
Verovatno da sad pitate poljoprivredne proizvodjace u americi sta misle o ovom vremenu i adekvatnoj borbi protiv istog, dobili bi najprecizniji i najbolji odgovor. Oni su na to pitanje odgovorili i odgovor poceli da primenjuju u praksi na svojim poljima jos pre 30 i vise godina.
 
Verovatno da sad pitate poljoprivredne proizvodjace u americi sta misle o ovom vremenu i adekvatnoj borbi protiv istog, dobili bi najprecizniji i najbolji odgovor. Oni su na to pitanje odgovorili i odgovor poceli da primenjuju u praksi na svojim poljima jos pre 30 i vise godina.

na kojim to poljima?! onim njihovim zatrovanim gmo? pa tu samo mutanti od biljaka se uzgajaju i oni su se svi degenerisali , mogu primenjivati sta oce kad su svi bolesni i izobliceni.njihovu praksu nek zadrze za sebe. ne treba nama nista njihovo ziveli smo mi uveliko i bili civilizovaniji i pre njih.
 
na kojim to poljima?! onim njihovim zatrovanim gmo? pa tu samo mutanti od biljaka se uzgajaju i oni su se svi degenerisali , mogu primenjivati sta oce kad su svi bolesni i izobliceni.njihovu praksu nek zadrze za sebe. ne treba nama nista njihovo ziveli smo mi uveliko i bili civilizovaniji i pre njih.
Ne vidim da je iko pomenuo GMO. Kakve veze sad ima GMO sa zatvaranjem brazde. Jedino ako ti mrzis amerikance pa pises onako radi reda samo da nesto negativno kazes o bjima.
 
Ne vidim da je iko pomenuo GMO. Kakve veze sad ima GMO sa zatvaranjem brazde. Jedino ako ti mrzis amerikance pa pises onako radi reda samo da nesto negativno kazes o bjima.

da, zdravo jako ih ne volim,a oni su proizveli gmo zato sam to spomenuo . bilo kakvo ugledanje na njih je pogled na portret Dorijana Greja,to nikom ne treba...
 
Trebao si kopirati oglas da ga ovde vidimo.mnogi nisu ili ne žele da se registruju tako da ako želiš da ti neko odgovori kopiraj oglas bez podataka prodavca.:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh