Pa ko je toliko sposoban organizovati takvu bežaniju ako nije AV.Atek ko je ta drva drmao-tog nema na snimcima,jedino se vidi pomeranje grana.Čak je i sam zvuk smanjen na snimcima koji sada kruže internetom.Radio sam sa ljudima,sa 100-inak i ne bi ih mogao obučiti a ne 100-ine hiljada.Bas mnogo naroda . Mnogo vise nego sto je bilo koja aplikacija ili snimak iz vazduha mogao procjeniti zbog toga sto su se ljudi non stop smjenjivali , tokom dana jedni idu nazad jedni naprijed.
Pa ako su se smenjivali,kako ti kažeš onda ih je bilo i više nego što su zvanični podaci.Baš mi nije jasno kako jedni nazad a drugi napred.ko je bio u sredini.



. 
