Chat 17

Da li je slucajnost da su zadnji neandertalaci izumrli na balkanu 8-)
Gledao neki americki dokumentarac kako su ekstrahovali neandertalski DNK i kosti koja je nadjena u Vindiji , onda je objasno da kad se pokupe sve njihove kosti koje su iskopane u svijetu , 99% ih je u Vindiji , u sibiru su samo iz jednog zuba(a puno vise i nisu nasli) isto uspjeli ekstrahovati DNK i cinjenicu da su bili prakticno u krvnom srotstvu sa ovima sa balkana , bili su jako rijetki kao jednorozi , a njihov genetski kod je kriv sto su europljani drugaciji od afrikanaca , afrikanci nemaju neandertalskog DNK.
 
Da sve sto su nas ucili o neandrtalcima je bilo pogresno , DNK sekvenciranjem njihovog gena sve sto je napisano o njima zavrsilo u smecu.
 
Mozda je to dokaz da su bosanci najstariji narod na ovim prostorima 🤔
Bosanci i Srbi starosedeoci u Vojvodini jesu najstariji narod na ovim prostorima,koji su prihvatali razne ;moderne; kulture.Prvi koreni razlicitog verovanja u Hriscanstvo se pojavljuju u Katarima,zatim kod nas su poznati kao Bogumili,Patareni i slicno. :ppozdrav:
Nezastupam tu tezu,samo je proucavam!Mada ima i neke logike u tome?! 8-)
 
А ђе смо ми чоче? Немој ми тако очију ти зар смо ми Ђетићи шугави? Па од нас нијесте имали стручнијег кадра у било којој области! 😁
 
Знаш на шта сам мислио. А пошто су и моји стигли вероватно истим возом може уназад 9 + колена да исприча. И још манастирске књиге...
 
Знаш на шта сам мислио. А пошто су и моји стигли вероватно истим возом може уназад 9 + колена да исприча. И још манастирске књиге...
Mi domaci Paori,imamo problem sa dodjosima jos od onog patrijarha Čarnojevica! :ROFLMAO:
Ovaj vic mi je jos deda pricao i mislio sam da je neosnovan,kad ono ipak ispalo istina 8-)
 
Nazad
Vrh