Chat 17

ja ove od 10l totala sto bi se reklo operem koji put(to sipam u ove kante od vode 6 litara),nesto bacim po djubretu a nesto psrkam oko svinjaka,kuce itd(vrtim se koji put al se sve osusi)


ove od litre sve ide u bure i zalijem narftom i gas,izgori za 2miuta sve


nazalost svaku hemiju sada moras da jebes sa vodom jer ko zna koliko stoji kod njih
 
Ma ove velike od totala za gorivo od 20 l a u ove od litru ladim vodu ili sok za radnike
a sta mislis da oni rade kad odnesu kante?

pitam prosto,gde ode ta voda sa kojom je ispiraju itd???

radi se jedan veliki prestistac vode tj radio se dok ova nagazna mina nije dosla na vlast 2012ste,izgradjeno je puno stvari ali onda 2012-13 dodje gamad i ode sve mast u propast

fora je da oni svake godine tamo daju milione(koj su pokradeni)a od posla nista
 
Ja imam potpisan ugovor sa nekom firmom čije je sedište u krugu Galenike. Oni recikliraju (valjda) ambalažu od herbicida. Oduševe se kako je isprana moja ambalaža, ne oseti se da je od pesticida. Kažu da kod drugih se pesticidi cede iz ambalaže i curi po kamionu.
 
Treba mi klesar za mermer kamen (ručno klesanje ili cnc obrada kamena). Da li neko poznaje takvog majstora
 
Treba mi klesar za mermer kamen (ručno klesanje ili cnc obrada kamena). Da li neko poznaje takvog majstora
Skreneš u ulicu pored lisja. Tamo ih ima more. Ima jedan na sredini od prilike se skrene u uličicu desno. Vidi se žuti kran sa tog glavnog puta. Tu ozbiljno rade obradu kamena. Meni su radili nešto...

Sent from my SM-A546E using Tapatalk
 
Da, nije komplikovano (da je jednostavno sam bih uradio) ali ipak treba majstor. U pitanju je spomenik, trenutno nadgrobna ploča. Debljina kamene ploče 10cm ili više. Da ima pad na tri strane i krst na sredini.
 
Nazad
Vrh