Chat 17

А што се тиче свињокоља, живине, брље и генерално воћа, поврћа које не долази са покретне траке, рећи ћу ти овако. Радим у сточној индустрији и боримо се са свим и свачим. Ова фарма је извозила полутке у русију а за то треба х дозвола и захтева испунити. Приватно скоро све производим од хране.
Погледај сада шта се све увози, и све се то поручка кроз сухомеснато и остале производе. Зато следећи пут кад будеш куповао - проверено-
пријатно.
Ако ти је ово уређено друштво и систем свака част. Положио си.
Koliko mi je poznato rok u hladnjačama za meso u EU je 6 meseci a kod nas 12,malo malo pa vrate nam voće i povrće predozirano pesticidima pa se pitam šta mi to baš jedemo. Kako su onomad rešeni toksini u mleku,zdravstvena ispravnost vode poslovna tajna (NS),o Boru i Majdanpeku da ne pričam. Kad bih se dotakao drugih stvari mogao bih do sutra.
 
Па шта ти је тешко већину тога сам да произведеш? Бор и мајданпек ме мораш.
Опет, пре се све могло извозити зато што је било све по стандарду и пропису. Све што си написао не иде са уређеним системом, као што си написао.
 
Као неко ко је 2000- те године био 8-ми разред и слушао све шта ће бити сад кад је власт промењена, па то је било све може и ништа не мора.
Биће свега, сад ћете да видите шта сте пропустили и шта сте могли да пропустите. Ево сад ћете у европску унију, сва врата отворена.
24 године после, имаш ли нешто од тих жеља позитивно да напишеш.
jedino sto si smetnuo sa uma to da je od te 2000te vlast promenjena samo ne pune 3 godine do ubistva Zorana
sa kostunicom se vraca SPS u vlast i ponistava se taj famozni 5 oktobar koji je propao upravo zbog stranke iz koje je tada bio predsednik Jugoslavije a posle ubistva Zorana,postao Premijer drzave
 
Да смо им требали прешли би преко тога, и такви би им били најбољи чланови. Погледај ко је све упао у европску унију а сви имали исту стартну позицију. Имају нерешених битних ствари и пуно репова.
Ко год се вади на нешто од пре
20 (!) година и стално нека отворена поглавља, нас нема у тој причи. Гледај, кад нас и остатак украјине прескочи.
Па хвалите онда европу и американце. Или кудите.
 
Pa dobro, jel misliš da je do nas ili do njih?
Jrsi li bio skoro u nekoj zemlji iz EU i kakve su ti impresije?
Gore ili bolje nego kod nas?

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Мирости, шта би оно са србима у словенији и хрватској и као је решено њихово питање.
Ружно одговарати питањем на питање али морао сам.
Погледај већину бивших комунистичких држава која су сада у европској унији. Од тога већина политичара носила црвену мараму па преко ноћи оставила у фиоку.
Источна немачка, па како преко ноћи постадоше, шта?
Опет, да смо требали све би могло и ништа не би морало.
 
Narod u Bugarskoj i Hrvatskoj nije bi za EU, i ono malo naroda što je bilo ZA, nije znalo šta ih čeka. Čim su ušli pokajali su se. Rumuni isto, jedino im odgovara što su se otvorile granice da mogu da idu da rade.
 
Мирости, шта би оно са србима у словенији и хрватској и као је решено њихово питање.
Ружно одговарати питањем на питање али морао сам.
Погледај већину бивших комунистичких држава која су сада у европској унији. Од тога већина политичара носила црвену мараму па преко ноћи оставила у фиоку.
Источна немачка, па како преко ноћи постадоше, шта?
Опет, да смо требали све би могло и ништа не би морало.
Makedonija je na sve pristala i nije u EU jer nema strateški položaj, život 10x gori nogo kod nas.
Sve zemlje koje se su se graničile sa SSSR-om i Bugarska zbog Dardanela su primljene olako jer za EU imaju strateški položaj u borbi protiv Ruske federacije.
 
Да смо им требали прешли би преко тога, и такви би им били најбољи чланови. Погледај ко је све упао у европску унију а сви имали исту стартну позицију. Имају нерешених битних ствари и пуно репова.
Ко год се вади на нешто од пре
20 (!) година и стално нека отворена поглавља, нас нема у тој причи. Гледај, кад нас и остатак украјине прескочи.
Па хвалите онда европу и американце. Или кудите.
Oni koji su ,,upali" u EU su bili daleko iza nas u startnioj poziciji ali....
Nisu odlučili da svoje razmirice rešavaju ratom(Češka ,Slovačka) nisu plašili svoju decu zapadnom babarogom ,nisu okrenuli tada najmoćnije zemlje na svetu protiv sebe ,nisu pretili raketiranjem Rima i Pariza i ima još mnogo toga samo ko hoće da se seti ili još bolje da se pogleda u ogledalo i prizna.
Devedesetih smo što naš narod kaže krenuli golim g.zom međ pijane ljude, i tako smo i prošli i sad nam neko kriv.
 
Ма не вреди писати, да им је требао и црни ђаво са све паклом примили би их у европску унију.
Луле, а једну државу сам тотално сметнуо са ума. Шпанија. Колико дуго је франко и његов режим владао па опет упадоше у европску унију. Буквално у неколико година од фашисте и диктатора до европске уније. А исти народ .
 
1.990-te sam bio u Brnu na izložbi pasa i neki njihovi bezbednjaci su mi rekli tada da će mo mi ratovati, da su oni prosali Hrvatima oružje ili će prodati (davno je bilo), a da će se oni mirno razići.
Znači da je za sve postojao plan.
Setite se da su nama prikazivali kao Špegelj švera oružje i nisu ga uhapsili, a hrvate su sa nečim drugim spinovali.
Rat je bio dogovoren između političkih elita po nalogu EU.
Jugoslavija je pravljena da bi se rasturila i Srbi ostali na maloj teritoriji ili se konvertovali u nove nacije. EU ne voli ni Hrvate, ni Bošnjake, ni Šiptare ali im dobro dođu da sjebu Srbe. Isto bi bilo sa nekim drugim ko bi postao velik kao što su Srbi bili pre 150 godina.
 
Kao gradonačelnik dočekaš uvženog gosta iz bratske Srbije,ukažeš mu čast na otvaranju manifestacije Interagro a onda te gost javno pred svima popiša i kaže da bi voljela da je sledeći put u Bijeljini dočeka politički protivkandidat aktuelnog gradonačelnika......i još kaže,jest da nije politički korektno ali izvini eto morala sam....mrš.Hebio te onaj ko te poslao.
 
pa narod isti ali vlast nije

kod nas je takodje narod isti ali ista i vlast-komunisticka i dan danas

prvi primer ti predsednik alek,covek napravljen u db-u,sns stranka ti postoji na principu rada komunisticke partije,jedina razlika sto ovi "jos uvek" ne ubijaju masovno politicke protivnike kao KP
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh