Chat 17

помоћника отресача отирач.
Наслеђе комунистичке традиције. "Помоћник народног хероја" а пошто више нема хероја... Мада, не би ме изненадило да смисле "припремача народног хероја".
Uz besplatne udzbenike od prosle godine ,ove godine beogradjani jos po 20.000 din za svakog skolarca
Па у Београду субвенционишу децу, нема крава и остале марве.
 
Наслеђе комунистичке традиције. "Помоћник народног хероја" а пошто више нема хероја... Мада, не би ме изненадило да смисле "припремача народног хероја".

Па у Београду субвенционишу децу, нема крава и остале марве.
U Krusevcu ima krava ?
 
сад су изашли снимци из богатића добро је било је пуно света .После Ваљева ни овим педерима није више сведно
 
sad kad ovaj uvede zabranu okupljanja zbog korone

eno celavi premijer navodno zarazen,sve otkazao

lako ce resit proteste
 
Пре неколико дана сам писао о просечној плати у мају месецу од 100 000 динара што се хвали вођа. Стигла плата за јун месец,15-ак хиљада динара мања... Може ли неко да му јави
 
da bas sam jedan od onih koji su za vlast

vidno se zajebo sa RT i sad ne zna sta da radi,spominje i referendum na kraju tek sledece godine

nesto tu jako smrdi,sad ne zna kako da resi ovo

e onda imas poljoprivrednike koji opet umesto da jos vise stisnu vlast,oni se na 2 sastanka dogovore i potpisu nesto

mi cemo od RT godinsje dobijati 300mil evra,mozda nesto malo vise


a tek ima da se mnogi iznenade kad udju sa kombajnima u njivu pa kad prinosi odvale u pm
 
Пре неколико дана сам писао о просечној плати у мају месецу од 100 000 динара што се хвали вођа. Стигла плата за јун месец,15-ак хиљада динара мања... Може ли неко да му јави
Pa kada imas 200.000 platu . Nista ti ne znaci tih 15.000 😉
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh