Chat 17

Канда нико није читао "Креманско пророчанство"!? Какви бре Украјинци, Руси, НАТО итд., К и н е з и бато!
Да се ми на време престројимо ил' (што рече Несторовић) бар да се правимо мртви, иначе ће нас остати "за под шљиву".
Tvrdim da će RF uništiti Kinezi. Već ih ima više od 10 miliona u RF, kada ih bude 50 milona odvojiće Sibir od RF.
 
Tvrdim da će RF uništiti Kinezi. Već ih ima više od 10 miliona u RF, kada ih bude 50 milona odvojiće Sibir od RF.
Да, посебно Сибир. :)

Знаш ли да Кина има проблема да спречи отицање становништва из покрајина са хладнијом, налик Сибиру климом, у Синкјангу, Унутрашњој Монголији или северу Гансу? А Сибир им је још хладнији, па и све то приморје око Хабаровског краја, Камчатке и Магадана, да не помињему Чукотку или Јакутију.
 
Кад спомињете сибир, неколико њих отишло у русију на рад. Граде се буквално нови градови, оно је болест шта све граде за 10-ак хиљада становника све што је потребно.
 
Ма о нечему другом размишљам, шта ако некоме, ко је на отварању олимпијаде, падне на памет да ми организујемо олимпијаду. Експо 2027 па олимпијада... Онда лет на марс, месец је превазиђен.
 
Steta za pedere i travestite sto kisnu 🤣
Da ne mogu da razbiju oblake to mi nije jasno a nesto se drdaju o tehnologiji .
@trtmrt - daj pronadji neki sajt i vest . Ovo su zeznuli ruski hakeri . Blokirali im razbijanje oblaka 🤔
 
Да, посебно Сибир. :)

Знаш ли да Кина има проблема да спречи отицање становништва из покрајина са хладнијом, налик Сибиру климом, у Синкјангу, Унутрашњој Монголији или северу Гансу? А Сибир им је још хладнији, па и све то приморје око Хабаровског краја, Камчатке и Магадана, да не помињему Чукотку или Јакутију.
Lako će oni da primene metode Maocetunga za ubeđivanje naroda
 
Nazad
Vrh