Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Надам се да ниси одсуствовао због лоших ствари које су ти се догађале, као што је Синиша нестао на неко време.
 
Intervjuiše novinar cigu...
novinar: A šta Vam je sin završio, koju školu?
cigo: Pa on je završio onaj smer za kompjutere....
novinar : I.T.? (izgovara aj ti)
cigo: Aaa pa ne mogu ja kume....
:)
 
CSCD3gB.jpg


Nije promasena tema. Genijalna slika.
 
Ja ne bih bas rekao da je ovako u realnosti, poslednja scena narocito...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Tako je . Zar nije glupo? Odjecu sa natpisom, slovima ,simbolom, jedino nositi ako dobijes besplatno. I to je previse. Npr , dobijes majicu sa natpisom , lupam , bayer, kws, zp... na poklon , pa ajde . Mada je glupo i to. Valjda bi trebali bar nesto da ti daju gratis ,da nosis njihovu kapu,jaknu,.. da ih reklamiras ?
A ovo ? Uzmes majicu , sa npr znakom nike . Platis redovno , i onda nosis njihovu reklamu besplatno . Bas glupo . A majica bez reklame ujedno kulturnija ? Ako vec oces nekog da reklamiras ,valjda reklamiras sebe a ne gucci?
 
Ej bre Momo gde ti ode . Ali svaka ti cast na komentaru jer si probudio malo uspavanu chat sobu 👍
Ako tako posmatras onda su penzosi najbogatiji jer idu u ritama a imaju para u steku ali nece da ih trose 🤣
Salim se i ja ne volim da nosim odecu sa natpisima . Ali u sustini ne mora da znaci da siromasniji to vole jer mozda imaju problema sa kompleksima i osecajem nize vrednosti pa na taj nacin lece sebe .
I da te pitam - kada dobijes dzabe Dodikov kacket i majicu jer ih nosis sa uzivanjem 🤣
 
Ej bre Momo gde ti ode . Ali svaka ti cast na komentaru jer si probudio malo uspavanu chat sobu 👍
Ako tako posmatras onda su penzosi najbogatiji jer idu u ritama a imaju para u steku ali nece da ih trose 🤣
Salim se i ja ne volim da nosim odecu sa natpisima . Ali u sustini ne mora da znaci da siromasniji to vole jer mozda imaju problema sa kompleksima i osecajem nize vrednosti pa na taj nacin lece sebe .
I da te pitam - kada dobijes dzabe Dodikov kacket i majicu jer ih nosis sa uzivanjem 🤣
Nisam pominjao da se ide u ritama ,nego bez natpisa.
Isto npr eto auto . Vozis npr Fiat punto ili bmw.. Sta ima da pise fiat ? Otkines i bacis , ili stavis nesto preko. Nije auto fiatov , ili bmw ,nogo tvoj. Ti si ga kupio , ti ga odrzavas . Ako mora bas nesto da pise neka pise "banat"a ne fiat. Ocu samo nesto da zaintrigiram sire ako je kome zanimljivo.
A za dodika , nisam bio u prilici da dobijem kapu.
Nego , pita me komsija neki dan da nesto pomognem oko necega , utovara,nebitno. Reko , mogu u subotu. Kaze , nemoj u subotu. Sto? Sveti Sava ? Ja nako gledam,nevjerujem. I sta onda ,u subotu sjedimo , ne radimo zbog save ? Kud ne reko , "j... s... s..."
Kontam tako ce mozda , kolko smo glupi ,jednog dana ,nakon godina ,neko reci "nemoj danas raditi , danas je sveti Igor Dodik" ., ili sveti Andrej vucic
 
Svidja mi se primer oko Banata . Kupi se fin materijal i odradi se stampa i promovises svoj kraj . Genijalno 👏
A ovo crkve mozemo da polemisemo tri dana i tri noci ali ta prica ne sme da se prica jer je jedina istina onako kako nam je pricaju . I ta prica da se ne radi na crveno slovo je jedna teska budalastina . Treba postovati Bozic , Uskrs i krsnu slavu . I obozavam ljude koji ti skrecu paznju da se danas ne radi jer je crveno a kada ih pitas ko je taj svetac bio i po cemu je poznat ni da gugnu . A kamoli da su to jutro otisli na liturgiju sto je osnovno . Ali znaju da se ne radi . E pa nece moci . Vera se ne moze selektivno slaviti nego pravi vernik radi sve sto crkva kaze !
 
Svidja mi se primer oko Banata . Kupi se fin materijal i odradi se stampa i promovises svoj kraj . Genijalno
A ovo crkve mozemo da polemisemo tri dana i tri noci ali ta prica ne sme da se prica jer je jedina istina onako kako nam je pricaju . I ta prica da se ne radi na crveno slovo je jedna teska budalastina . Treba postovati Bozic , Uskrs i krsnu slavu . I obozavam ljude koji ti skrecu paznju da se danas ne radi jer je crveno a kada ih pitas ko je taj svetac bio i po cemu je poznat ni da gugnu . A kamoli da su to jutro otisli na liturgiju sto je osnovno . Ali znaju da se ne radi . E pa nece moci . Vera se ne moze selektivno slaviti nego pravi vernik radi sve sto crkva kaze !
Ja sam to odradio pre 5 godina,napravio sam nalepnice za auto sa detaljima mojih salasa u kojima sam rodjen.Salasi su umedjuvremenu napusteni,pa je od oko 150 kuca ostalo sam par rusevina. :)
8afb7ba82a9656b7a4fdc3b20025ca11.jpg
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh