Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cisto za poredjenje . Od 2010 do 2023 ako izuzmemo samo 2012 ,znaci sve ostale godine , prosjecan drzavni prinos kukuruza u sad je oko 10.4t po ha , godisnja proizvodnja oko 350mil tona ako sam dobro preveo
 
Cisto za poredjenje . Od 2010 do 2023 ako izuzmemo samo 2012 ,znaci sve ostale godine , prosjecan drzavni prinos kukuruza u sad je oko 10.4t po ha , godisnja proizvodnja oko 350mil tona ako sam dobro preveo
brate kolega druze ne pisi ove gluposti(makar ih prveo ili napisao sam)

ako jeste da se ogradim,nije ni cudo sto kod vas nema prostesta :haha:
 
Cisto za poredjenje . Od 2010 do 2023 ako izuzmemo samo 2012 ,znaci sve ostale godine , prosjecan drzavni prinos kukuruza u sad je oko 10.4t po ha , godisnja proizvodnja oko 350mil tona ako sam dobro preveo
brate kolega druze ne pisi ove gluposti(makar ih prveo ili napisao sam)

ako jeste da se ogradim,nije ni cudo sto kod vas nema prostesta :haha:
Sto gluposti ? Ostatak posta ni ne razumijem
kontas nadam se

taj prosecan pronos ko je imao

mi smo onda neopevane budale sto se uopste i dalje bavimo sa ovim ako neko ima u proteklih 10godina taj prinos
 
cornyld.png
 
Znaci poslije Irana i njegovih satelita i Pakistan se prikljucio rusenju globalista 8-), samo nisu dobro rektifikovali rakete otisle na krive mete.
Bratske nesvrstane zemlje :ROFLMAO:
 
Znaci poslije Irana i njegovih satelita i Pakistan se prikljucio rusenju globalista 8-), samo nisu dobro rektifikovali rakete otisle na krive mete.
Bratske nesvrstane zemlje :ROFLMAO:
Ako te dobro razumijem , nisi pratio desavanja od prekjuce . Nije pakistan slucajno gadjao Iran, nego je osveta za raketiranje od strane Irana prekjuce.
 
Занимљиво, али у нашим медијима је веома лоше покривено извештавање на блиском истоку. Колико у ствари има још сукоба. Сад је актуелно хути против свих. А остали на чекању.
Пакистанци иначе амерички тихи савезник од кад су решили пар терориста.
Надам се да је члан грабик случајно погрешио.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh