Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
naj tuznije od svega ovoga po meni je, da ovi iz bosne ne vide nista lose u tome sto su dosli u beograd da glasaju i odlucuju o tome kako ce se voditi beograd, i otisli mirne savesti kuci u bosnu.

Glasa-iz-Republike-Srpske-o-putu-za-Beograd-Stave-te-u-auto-odvezu-te-glasa-vrati-se.png


 
Gleda se!
Ovo je kerin q u odnosu sta je bilo ‘91 pa ostao moron da vlada do 2000-te!
A da nije bio taj moron ne bi se desilo isto?

Одговор на питање из теме Protestna vožnja traktorima јер су људи који би као неки ред у држави увек спремни да праве неред и тамо где не треба (не мислим @Brale на твоју поруку коју сам цитирао).

Наравно да би се десило исто јер је посао у питању. Заборавља се да је Кисинџер лепо рекао: бити непријатељ САД је опасно а бити пријатељ трагично. Ко не разуме, жао ми је. Та се мисао односи на лову а не неку „политику“...а тамо где је лова у питању, нема милости - зато су највероватније и Ђинђића смакли, када је почео мало више да џара око пара које је за њихов рачун опљачкао Милошевић и изнео ван.

Друго што је битно је пљачка државне имовине (на целом простору некадашње СФРЈ). Много е мафија уложила у пропали пројекат који је водио Клеменца-Броз и то треба вратити кроз предузећа које преузимају (наиван је ко мисли да је то искључиво власништво неких наших „тајкуна“).

Значи, било би скоро исто, без обзир ко би био на власти...а можда чак и горе. Невероватно је да неки мисле да када се „потуре“ да им неће утерати.



ПС

А десило би се исто јер и они који су као за неки ред пишу у теми оно што нема везе са протесном вожњом и темом Protestna vožnja traktorima. Па се као залажу за ред у држави а сами праве неред „у свом дворишту“...нарочито је добро ако се мало изигра друштво и држава и понешто ућари на рупама у закону...или на „попусту“ (мислим, када државним органима попусти пажња, односно не воде рачуна о свом послу).

Такви смо људи па нам се дешавају „чуда“...
 

Ако су протести испред РИК зашто тамо праве неред? Ваљда су проблем избори у Београду?

А кључно питање је зашто је „кобајги“ опозиција изашла на нерегуларне изборе?

https://www.dragas.biz/izlazak-4/

Углавном некоме одговарају сукоби у Србији па су као подстицај тим сукобима организовали изборе на које је „кобајги“ опозиција безусловно пристала. И још су пристали на републичке и локалне изборе у истом дану што се ретко где ради...и читав низ неправилности које можете погледати у линкованом тексту.
 
А кључно питање је зашто је „кобајги“ опозиција изашла на нерегуларне изборе?


Углавном некоме одговарају сукоби у Србији ............

Ako bi samo okrenuo pitanje odmah bi dobio odgovor na poslednju konstataciju
Zašto je Vučić raspisao izbore kada je imao komotnu većinu i sigurnu vlast ?
Dodatno je razjedinio opoziciju , čuli ste večeras šta su sve izjavili Milica i Nestorović a šta će tek reći Sheshelj u nekoj od jutarnjih emisija mogu samo da zamislim .
E sad ponovo , ko li je taj NEKO kome odgovaraju sukobi u Srbiji ?!?
 
Ovo je doktoru odlican alibi , ako je samo trazio izgovor . Ako pridje vucicu onda bi trebao neko ko je glasao za njega iz drugacijih pobuda da mu j... mamu ,npr da mu pridje i pljune u lice.
 
Počelo je sine

А шта је почело? Ево погледао сам почетак снимка – кад тамо велики „опозиционар“ онај чупави пчелар који је на састанку са председником пчелара (који је исто на неки начин подржао Рио Тинто) лепо рекао да су сви они гласачи СНС. И онда тај као учествује у протестима. Пуно је таквих.

Ako bi samo okrenuo pitanje odmah bi dobio odgovor na poslednju konstataciju
Zašto je Vučić raspisao izbore kada je imao komotnu većinu i sigurnu vlast ?
Dodatno je razjedinio opoziciju , čuli ste večeras šta su sve izjavili Milica i Nestorović a šta će tek reći Sheshelj u nekoj od jutarnjih emisija mogu samo da zamislim .
E sad ponovo , ko li je taj NEKO kome odgovaraju sukobi u Srbiji ?!?

Па то ти и кажем...само што ти не прочиташ. Расписани су противзаконити избори. Мислим да има у законима када се расписују ванредни избори.

А НЕКО коме одговарају овакви расплети догађаја са прангијањем су углавном странци који нису покупили још мало оног вредног што припада народу, односно држави. Уосталом коме Онај служи него странцима.

Наравно сви заборављају претходне изборе где је Ђилас нешто „испреговарао“ са Вучићем...с тим да се не зна ко га је овластио да то може тако.

Тако са су ово програмирани протести и ЕУ фанатици ће победити свакако (ЕУ фанатици су они који не схватају да слабе државу распродајом свега и свачега). Ово су Вучићеви „протести“.
 
Poslednja izmena:
Ako bi samo okrenuo pitanje odmah bi dobio odgovor na poslednju konstataciju
Zašto je Vučić raspisao izbore kada je imao komotnu većinu i sigurnu vlast ?
Dodatno je razjedinio opoziciju , čuli ste večeras šta su sve izjavili Milica i Nestorović a šta će tek reći Sheshelj u nekoj od jutarnjih emisija mogu samo da zamislim .
E sad ponovo , ko li je taj NEKO kome odgovaraju sukobi u Srbiji ?!?
Mozda su stranci izigrali i vlast i opoziciju . Jedni stranci ( USA sa Hilom ) napalili zvalavog a drugi opoziciju . Upalili varnicu i sada piju sampanjac .
 
Кажем, чим видиш Вучићеве људе који се претварају да су опозиционари онда се зна и природа протеста. Тај чупавац је на састанку са председником пчелара (сви су "тврдо језгро" СНС док има ћара иначе прелетачи и багра) изјавио да је он гласао за „нашег председника“ и још и цела његова фамилија (када кажем „нашег председника“ не мислим на пчеларског председника...мада је и он СНС и то важан играч).

А на протесту у Жагубици, где треба да су мирни протести носи мочугу 01:43. Па ако протести не иду по плану опичи некога и ето фрке: Вучићева екипа опет на добитку.

Док су такви виђени у протесту све је јасно. А човек је препознатљив по „фризу“. Шта мислите колико има дволичњака који нису баш препознатљиви


Mozda su stranci izigrali i vlast i opoziciju . Jedni stranci ( USA sa Hilom ) napalili zvalavog a drugi opoziciju . Upalili varnicu i sada piju sampanjac .

Грешиш „синак“:) сви кусају са истог страног казана. Нема ту других који напале опозицију. Ово је само залуђивање народа а ако се случајно запуца још бољи успех су постигли.
 
Pčelara i Zlatka poznajem lično ,dr mnogo grešiš.
Gornje i donje Nedeljice jedine dve izborne jedinice u Lozničkoj opstini gde vučić na ovim izborima nije dobio.
 
Sole ti kad kenjas onda bas doktorski umes😂

Брате ти си стално у неком кењању и г*овнима. Изађи мало. Прилагоди речник.

ПС

А шта ти се не свиђа што сам рекао. Плашиш ли се можда да не примене доследно члан 7 правилника или подржаваш Вучићеве протесте. Мало ће да умлате народ да изгуби вољу за тражењем својих права и опет по старом.
 
Pčelara i Zlatka poznajem lično ,dr mnogo grešiš.
Gornje i donje Nedeljice jedine dve izborne jedinice u Lozničkoj opstini gde vučić na ovim izborima nije dobio.

И шта ти лично каже? Јел каже да није полетно гласао за СНС?

Ја са мислио да је он одавно изашао из те приче...кад'оно међутим – на том састанку пчелара лепо је одушевљено говорио како он и сви из његове породице гласају за Овог. С обзиром да знам његове ставове са пчеларског форума, могу ти рећи да чисто сумњам да је много променио свој кркански став. Све су то Вучићеви политички кркани.
 
Jeste poletno glasao ,ali glasao...
Što su i mnogi sa ovog foruma ,a sad se mažu blatom da se ne prepoznaju.
A po pisanju i mom bivstvovanju ovde 12 godina mogao bi ih sve poimence nabrojati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh