Chat 16

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav kolege forumasi, veceras krecem na put bosna-zrenjanin pa jedno pitanje koja je opcija puta najbolja ruma, fruska gora, novi sad ili dobanovci, novi karlovci, kovilj moze neke preporuka

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
evo kako je sistemski Nestor ubacen u bg-u,pa da ljudi malo shvate kako je on odjendom "dobio" toliko glasova

@Banat013
na 6 birackih mesta su dobili po 51,55,69 glasova
na 5 birackih mesta 45,56,60 glasova

i tako dalje i tako dalje....sta mislis koja je verovatnoca za tako nesto

@Зорге
obidji me molim te
iz najprostije price koje su zemlje na neprijateljkoj listi zemalja rusije ti si dosao do toga ko je meni bio cukun deda
koji je to domen zivota da mi je znati
 
Elohim

@reference_21

To be or not to be? Antišovinista, Antifašista, Ateista, Pro science, Volim srpsku istoriju …. tu sam da vam smetam Borim se protiv licemerja

Ево ко је тај референце... и на тараби пише свашта... онда то мора да буде ''аксиом''... да буде закон што пише тамо неки на некој мрежи.... као што пишеш ти и као што пишем ја... све је то исто као на тараби... а да се тамо неки проглашава за свеца... неће да може...

Луле, што се интересујеш за Београд... гледај своју Суботицу... јел су код тебе победили вучићевци или грађанисти?
 
@Banat013
na 6 birackih mesta su dobili po 51,55,69 glasova
na 5 birackih mesta 45,56,60 glasova

i tako dalje i tako dalje....sta mislis koja je verovatnoca za tako nesto

@Зорге
obidji me molim te
iz najprostije price koje su zemlje na neprijateljkoj listi zemalja rusije ti si dosao do toga ko je meni bio cukun deda
koji je to domen zivota da mi je znati
Ako je Nestorović Vuckov laufer to mu je baš maestralan potez , kao onomad kad je cenzus spustio sa 5% na 3% a opoziciona Sita poletela svako za sebe da učestvuje na izborima .
Ne vide da bi im više odgovaralo da se digne cenzus na 10% jer bi ih to primoralo da se udruže .
 
Pozdrav kolege forumasi, veceras krecem na put bosna-zrenjanin pa jedno pitanje koja je opcija puta najbolja ruma, fruska gora, novi sad ili dobanovci, novi karlovci, kovilj moze neke preporuka

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Isključiš se u Rumi za Inđiju, pa na sela Žarkovci, Putinci, Ljukovo pa u Inđiju na auto put za N. Sad, Kovilj itd.
 
Poslednja izmena:
Ako je Nestorović Vuckov laufer to mu je baš maestralan potez , kao onomad kad je cenzus spustio sa 5% na 3% a opoziciona Sita poletela svako za sebe da učestvuje na izborima .
Ne vide da bi im više odgovaralo da se digne cenzus na 10% jer bi ih to primoralo da se udruže .
ne ako je nego jeste

ne postoji opozicija osim SNP i koalicije oko NADE(jedan od njih unuk Draze)
sve ostalo je vucicevo
 
Elohim

@reference_21

To be or not to be? Antišovinista, Antifašista, Ateista, Pro science, Volim srpsku istoriju …. tu sam da vam smetam Borim se protiv licemerja

Ево ко је тај референце... и на тараби пише свашта... онда то мора да буде ''аксиом''... да буде закон што пише тамо неки на некој мрежи.... као што пишеш ти и као што пишем ја... све је то исто као на тараби... а да се тамо неки проглашава за свеца... неће да може...

Луле, што се интересујеш за Београд... гледај своју Суботицу... јел су код тебе победили вучићевци или грађанисти?
moje biracko mesto dobili gradjanisti kako ih nazivas

sto se tice beograda,ako padne bg pada i vucic za godinu dana.....zato je bitno
posle 3 dana od izbora i dalje nemas broj glasova u bg-u vec samo procenat
stimaju li stimaju

sto se tice novog sada
za samo 9hilj glasova je dobio zvalonja naspram SNP
da podsetim novi sad je pod direktnom kontolom predsenika SNS-a Milosa Vucevica
 
ne ako je nego jeste

ne postoji opozicija osim SNP i koalicije oko NADE(jedan od njih unuk Draze)
sve ostalo je vucicevo
O falim ti se da si DSS izbacio da je AV . Nisi tako pre pricao . Milos je rodjen za lidera dok su ovi zapadnjaci sem Cute i Djilasa mnogo mlitavi i ljigavi . Posle duze vremena sam u Milosu osetio sigurnost i slusam ga sa 100% paznje . Gospodin covek 💪
Oko Nestorovica me nisi bas ubedio za ono oko broja glasova . Koliko sam jutros uspeo da vidim svi satelitski kanali na sva usta hvale Nestorovica . Cirkus . Bogami zapad je krenuo ostrije na rezultate izbora a prvi prebeg vidim kod Verana Matica koji je poceo da prica o neregularnim izborima .
 
O falim ti se da si DSS izbacio da je AV . Nisi tako pre pricao . Milos je rodjen za lidera dok su ovi zapadnjaci sem Cute i Djilasa mnogo mlitavi i ljigavi . Posle duze vremena sam u Milosu osetio sigurnost i slusam ga sa 100% paznje . Gospodin covek 💪
Oko Nestorovica me nisi bas ubedio za ono oko broja glasova . Koliko sam jutros uspeo da vidim svi satelitski kanali na sva usta hvale Nestorovica . Cirkus . Bogami zapad je krenuo ostrije na rezultate izbora a prvi prebeg vidim kod Verana Matica koji je poceo da prica o neregularnim izborima .
dss jeste njegov
i ako oni osvoje vise glasova lako ih uzima pod svoje,mandate mislim
 
Znaci samo unuk Draze Mihailovica i svi u zapadnoj koaliciji nisu ?
Tadic se mnogo blamira . Ne treba mu to da pokazuje sliku sa Bozidarom Djelicem i kako podrzavaju proteste .
pa vucic je "napravio" novi DSS to je bar jasno
gotovo citav bivsi DSS ti je u SNS-u
Laganini
 
Sumnjivo mi je to što SPN hoće samo u Beogradu da ponište izbore kad je evidentno da je svugde bilo nepravilnosti.
 
Zoki apsolutno si u pravu ali prosto je nemoguce traziti nove izbore i na republici(zbog broja glasova ka opoziciji)

opet beograd je pao i to se zna
rezultat je 54-56 mandata u korist opozicije
medjutim Nestor,navodna opozicija,ne zeli da formira vlast i ice se verovatno na nove izbore negde u aprilu
 
@Lule28 - prvo proveri informaciju pa se pravi pametan . Oko DSS lupas ko Maksim po diviziji . Taj odbornik je bio ispred Poksa . A vise sam ja upravu kada sam rekao da je AV , Djilas desna ruka . Jel si zaboravio ko je prebegao u SNS ? Ko je bio Dejan Bulatovic i onaj celavi iz Sm. Palanke ? To su jace njuske nego ovaj odbornik iz grada . Veruj da u zapadnim redovima ima jos mnogo njih koji su u niskom startu za prebeg . I kakve to veze ima sa strankom . Ljudi zakonski imaju svoj mandat i trguju sa njime . Ko je ukinuo da stranka raspolaze sa mandatima ?
I da Milos Jovanovic je jedino bio u DSS . Kazi mi za Djilasa , Mariniku i Aleksica . U kojim strankama su sve bili ? I nesto se tvoj Lutovac ucutao . Nema ga nigde .
Evo ti za ovog odbornika
 
a sto mislis sto su zajedno sa DSS-om??? :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

djilas bio u DS-u pa sad ima stranku SSP
Marinika bila u Ligi socijalista,nesto malo koliko je i trajala stranka u Novoj stranci,sada u SSP-u
Aleksic je najvise menjao stranke,bio kod Dinkica


to sto mislis da su vece njuske upravo i govori zasto to vucic radi,da im nekoliko miliona evra da bi presli u SNS a onda narod(citaj eto i ti sam)pricao kako je eto presao iz loseg djilasa u pravu stranku,kod zvale

oproban recept koji radi vec 10-tak godina
 
Jel si dobro Lule ? Pa ti si prvi spomenuo preletace i da na osnovu toga vidis koja stranka radi za koga . Ja sam ti samo dao kontru da takvih primera ima i kod tvojih . I mislim da je Marinika malo vise stranaka promenila 🤔 DSS se ocistio natovskih debila poput Sormaza i Bakarca . Petkovic i Jovanov su pokazali da su ljige . Vecina DSS je otisla kod Jeremica jer su mislili da ce DSS propasti i tu su se zajebali . Sada ih ne treba primati natrag ako je DSS pametan .
Treba vratiti mandate da stranka poseduje i cao .
 
ne razumes ti to
jedno je opozicija
a drugo opozicija vlasti

da li si cu za tog lika pre nego sto je odjednom presao u sns ili im dao podrsku svejedno
ova takozvana veca imena su "bitna" jer ih glasaci navodno znaju,pa odjednom gostuju na pinku hepiju itd

kao tadic i radule
navodna opozicija oni gostuju u ono sranju od emisije hit-twit il sta je vec

evo koliko je sad DSS i ta koalicija osvojila mandata u Bg-u?
verujem da ce i oni manje jer ce sns uzeti i njihove(svoje) glasove na sledecim izborima

sada je Jovanovicu lako pricati ovo i ono kad je Nestor izjavio sat vremena posle izbora da nece da formira vlast
i sad Jovanovic to koristi
 
Jel si citao vesti od jutros . Mislis da u krugovi opozicije vec ne znaju sta ce Nestorovic uraditi ? Bas treba Jovanovicu da cuje Nestorovica . Znali su sigurno sve i mnogo pre . A lakse je SNS da ubaci 3 ili 4 odbornika iz DSS i ne treba mu Nestorovic . Kad su vec njegovi mogu to da urade .
Screenshot-2023-12-19-20-33-24-097-com-android-chrome.jpg
 
Jel si citao vesti od jutros . Mislis da u krugovi opozicije vec ne znaju sta ce Nestorovic uraditi ? Bas treba Jovanovicu da cuje Nestorovica . Znali su sigurno sve i mnogo pre . A lakse je SNS da ubaci 3 ili 4 odbornika iz DSS i ne treba mu Nestorovic . Kad su vec njegovi mogu to da urade .
Screenshot-2023-12-19-20-33-24-097-com-android-chrome.jpg
pa nemoze stalno jedni te isti kolega
ko ce onda sledeci put glasati(i misliti na njih kao opoziciju) za njih kao opoziciju kad non stop pomazu vlasti

sada je tu ulogu dobio nestor



pa neznam dal je jovanovic znao,da jeste verovatno bi ranije rekao to u kampanji,ne bi lagao birace valjda tj prikrivao tu ogromnu cinjenicu a navodno je znao
 
Ne vredi . Iz dna duse mrzis DSS i samo teras bez argumenata . Tvoje pisanje na ovu teme ovako posmatram 🤣
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh