Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa jel si uvatio coveka za vrat ? Izvini morao sam 😃 . U svakom slucaju se moramo grupisati , ujediniti i podrzavati jedni druge . U suprotnom znas i sam sta ce nam se svima desiti 👍
 
ma sve ok
razocarao sam ja mnoge devojke,kad se spuste pantalone to je sto je :)


ti sa EU saradjujes,i zivis od nje,naravno kunes se istocno

da mi je te logike malo sve bi bilo ok


bio onaj Bora Corba ynas ga mozda cuveni nacionalista,smrt zapadu ovo ono
eno ga sa sada u Sloveniji zivi vec 5-6 godina a nekad ih zvao beckim konjusarima

bukvalno zadnji stadijum ljudi
 
bio onaj Bora Corba ynas ga mozda cuveni nacionalista,smrt zapadu ovo ono
eno ga sa sada u Sloveniji zivi vec 5-6 godina a nekad ih zvao beckim konjusarima

bukvalno zadnji stadijum ljudi


Takvi smo , pljujemo po zapadu ali volimo njihov standard . . .
 

Takvi smo , pljujemo po zapadu ali volimo njihov standard . . .
gluplji tekst odavno ne pročitah....kaže,da li bi Srbija oprostila slovenačkom Bori A jebena Srbija napuni dvije Arene Dinu Merlinu
 
ma sve ok
razocarao sam ja mnoge devojke,kad se spuste pantalone to je sto je :)


ti sa EU saradjujes,i zivis od nje,naravno kunes se istocno

da mi je te logike malo sve bi bilo ok


bio onaj Bora Corba ynas ga mozda cuveni nacionalista,smrt zapadu ovo ono
eno ga sa sada u Sloveniji zivi vec 5-6 godina a nekad ih zvao beckim konjusarima

bukvalno zadnji stadijum ljudi
Bzzz opet gresis,ko ti je rekao da zivim od nje. Lupas kao otvoren prozor da je to neverovatno. Mislis da nemci koji rade npr u Cautex,clan Mirosti bi mozda trebao da zns za tu firmu vole sto su im glavni kupci Rusi i Africke zemlje trenutno. Ili je to samo posao za pare. Ako ce svako odbiti posao i zaradu radi nacionalog osecanja niko sa nikim ne bi saradjivao,turci sa grcima,srbi sa hrvatima, nemci sa bilo kim oko sebe. Sto ne znaci da se vole ili postuju. Da imam mogucnosti i ds mogu da radim neki posao radio bih i da Malezijom j*** mi se. Sto ne znaci i dalje da je zapsdna politika sve do amerike izvor svog zla u danasnjem svetu,bar u Evropi. To zna i veliki broj i nemaca i francuza itd.
Moj savet nemoj biti glupan toliki u zivotu,dodji malo sebi, inace ces de zs 20 god probuditi i nista ti nece biti jasno.
Prekinuo bih ovo mlacenje prazne slame,moraces jos jos da radis na sebi ds bi uopste mogao neku ozbiljnu diskusiju da vodis.
 
Места у којима је забележена афричка куга свиња!



Ево ако је неко у овим подручјима заразе нека припазе.
Ne znam kada je zadnji put bila kuga u Srbiji i kolikih razmera ali ovo je samo odjednom krenulo kao i ove celijske oluje a osim unistenja hrane ta domacinstva koja su pretrpela stetu nece moci minimum 2 godine da drze svinje . Cujem da se u Zemunu pravi fabrika vestackog mesa koju ce psihopata da otvori grandiozno i medijski da pokrije kvalitetno a sada me zanima da li ce posle ove kuge naici neka bolest koja napada ovce ili zivinu .Malo mi je nelogicno ovo ovako da bukne nisam pratio medije ovih dana da li se uopste ova vest vrti po medijima ali nista vise nije slucajno . U nijedan posao vise ne vredi ulaziti bez osiguranja ::lose::
 
De si cuo to za dve godine to nije tacno

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Pre dva dana mi je neko rekao da je kuga u selima Kulic i Salinac i da ce se u cilju sprecavanja zaraze ili neke vece infekcije zabraniti na tim mestima i oborima drzanje svinja 2 godine .Ne znam da li je ovo istinita informacija ali kako god bilo ulazimo u ogroman problem
 
Ovaj Vucic ima bas cudne snove . Bolje da cuti nego da govori protiv sebe ,ako je ovo rekao

ramMzKA.jpg
 
Postavicu ovde jedno pitanje iz razloga sto dosta ljudi prati ovu temu: drugaru je potreban elevator za kukuruz obavezno sa dva lanca. Ako neko ima tako nesto u ponudi neka mi pise na privat.ppruke ili na 062503821.
 
@putin @Lule28 Kada se svadjaju dva cigana jedan mora da je pametniji a za sve ostale koji to gledaju oni su za njih cigani. Ako ste me razumeli,svakom dobro zelim.
Зар се само цигани свађају? Бар у твом крају их има много,на добром сте гласу па врв из искуства. Ово је била више дискусија. (y)
пс. више волим да се каже шта се мисли па макар и оштрије,не битно са које стране.Предлажем и теби то,мани се демагогије и глупавих улетања,као што иначе волиш да радиш.
 
Да ли прихваташ (било којег) СрБског председника као свог вођу?
Ako vec pitas , onda imas razlog, tj prigovor na ovaj moj komentar na Vucicevu izjavu pa napisi i to .
A na pitanje ,..Sto vodja ,obicni predsjednik drzave kao vrsilac posla ,sluzbenik drzavni koji obavlja poslove po ustavu narod bira na izborima , cemu vodja ,nismo krdo valjda ?
Ako bas insistiras , simpatizovao sam , i osjeco kao svog Djindjica ,pa i Kostunicu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh