Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad znamo kako se naš kolega Baderljica zove.
Pre izvesnog vremena naš kolega miš sa foruma i moj sugrađanin je izneo mnogo više podataka o meni. Ne znam zašto ali no, kako kaže naš kolega Ratar. Ja nemam šta da krijem, niti sam se krio, pa viđamo se na druženjima. Uvek sam u prvom redu gde je gusto. Meni je bitno ko je kakav čovek. A miš verovatno ima neke komplekse pa mora da se krije. Mislim da znam o kome se radi i ne vidim razlog za skrivanje i za prozivanje. Ali ljudi su čudo ne istraženo, mnogo patologije i mržnje se namnožilo u poslednjih 75 godina.
 
Ja bih dodao na nalogu da mora imati ime i prezime kao i mesto pod obavezno kao osnovni podatci.
Sta ima da se krije, nismo mi *urve vec domacini ljudi, iskreni i posteni sa sela!!
Ali sve se menja pa tako i ljudi na selu izgleda.
Kao jednom prilikom sto mi je kolega na pp sugerisao kako sam u ovoj temi lupio nesto u vezi zapada, da nam zapad nije kriv za ovo rasulu u drustvu vec sami sebi, i da trebam obici evropu da vidim kako i sta funkcionise.
A na njegovom nalogu nikakvih podataka nema, nije se ni predstavio, o cemu da pricam sa njim?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
U USA je doneta presuda da ,,vakcine " za Koronu nisu prave vakcine, nego genska terapija i da su štetne za ljude. Tako sam pronašao na netu.
 
Izvor ?

Kazes da su pustili vakcine i pravili svoje i vakcinisali svoje ljude necim sto je stetno. Zar mislis da to moze da prodje njihove sigurnosne provere.

Bas bi voleo da vidim tu presudu. To bi skandal bio vlada bi pala i mnogi bi zavrsili u zatvoru. Gde su vesti iz medija o tome ?
 
Izvor ?

Kazes da su pustili vakcine i pravili svoje i vakcinisali svoje ljude necim sto je stetno. Zar mislis da to moze da prodje njihove sigurnosne provere.

Bas bi voleo da vidim tu presudu. To bi skandal bio vlada bi pala i mnogi bi zavrsili u zatvoru. Gde su vesti iz medija o tome ?
Penzioner-doktor Nestorović je prošle nedelje na tu temu u emisiji " posle ručka " nešto pričao i pozivao se na izvore samo njemu poznate .
Ako je to tačno Amerikanci su svoju naciju blago rečeno desetkovali jer su kod njih te genetske vakcine najviše primenjivali .
 
Ja sam Vam o vakcinama pisao, to mi je struka i deužim se sa ljudima iz te struke. Baš me briga da li će neko skočiti u bunar ili ne, na meni je da upozorim. Sve što Vam nije jasno sam ovde već pisao. Ponoviću da za te koji odlučuju narod je samo brojka. Da je cilj da se narod zameni, da se smanji broj ljudi. To se vidi ko hoće da vidi. Vremena su se promenila, postoji veštačka inteligencija dostupna i deci. ... Sretno.
 
Samo ne treba gubiti vrema ispred prodavnice sa nebitnim ljudima, ne gledati serije i TV upošteno, puno čitati i znati misliti. Nešto se dobije rođenjem, puno se nauči u školi i u korisnim druženjima sa kvalitetnijim osobama odnas samih. Naravno da su potrebne i kvalitetni upotrebljene godine života. Učimo i borimo se dok smo živi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh