Chat 14

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šteta što tako nešto ne stoji i za kosovo, nego samo u našem ustavu stoji da je deo srbije, pa samim tim nema neku težinu..
Nije moguće povući paralelu između Srbijanskog i BiH Ustava .Kod nas prestaje sva logika....sa jedne strane imaš bošnjačku nacionalnu politiku koja gura narativ ukidanja Rep.Srpske a u stvarnosti oni bi bili najveći gubitnici da se to hipotetički desi....10 kantona,dvije entitetske vlasti i na kraju jednu zajedničku..... Isto toliko budžeta koje svaki lokalni šerif troši kako mu ćejf! Šta stranke da rade i kako da namire tolika gladna usta kada bi nestalo 10 vlada i skupština kantona, gdje su zastupnici, ministri,pomoćnici, savjetnici, sekretari... vozaci...ljubavnice.. :p :).Koliko god da je u RSu prisutno stranačko zapošljavanje u Federaciji je 100 puta više i gore.
@mirosti reci mi zašto bi oni tamo zamijeni 11 vlada plus drzavni nivo za samo jednu i navalili sebi desetine hiljada gladnih usta za vrat:D
 
Баш тако, сад размишљам колико треба повећати промет и наплату пореза да би ти могао да увећаш давања скоро 50:%. А да, кредит наравно и ово што није прошло(покушај приватизације), пробати јавно приватно партнерство...
 
Нама србима је тешко удовољити човек обећава да ће дати и неваља шта би било да је обећо да ће узети Без љутње као срби мислим на све људе који живе са нама никог неделим
 
Имате ли ви како да повећате своја примања за 50% а да ништа не предузмете или повећатенаплату? На личном примеру видим да не може. Али добро верујем да има оних што могу и суву дреновину после седам година да цеде. И то обећају...
 
Ма ево како ће нама председник већ у петак помоћилеб нам је најје видфтинији, али ће бити још јефтинији. Нашим улагањем од 3,2 милиона евра и уз помоћ пекарима хлеб „сава” од 500 грама, ми ћемо смањити цену са 57 на 54 динара, што је ниже око пет процената”, рекао је Вучић представљајући нове мере ,Мора се запазити брзина нашег вучка
 
ја од петка се враћам на саву нећу више ове интегралне црне оћу нашег даву да се наједем
 
Нама србима је тешко удовољити човек обећава да ће дати и неваља шта би било да је обећо да ће узети Без љутње као срби мислим на све људе који живе са нама никог неделим
Čije će pare ,,dati", po kom osnovu će ,,dati"? Sve što kaže i uradi je protivustavno ! Slično je i u Hrvatskoj i u celom okruženju.
 
Реци ти мени Славко обећо је и теби паре зар не е па чије су то паре неко ће се обрадовати и да ли је у реду да људима квариш сречу
 
Реци ти мени Славко обећо је и теби паре зар не е па чије су то паре неко ће се обрадовати и да ли је у реду да људима квариш сречу
Ti nastavljaš sa prozivanjem ličnih imena, a svoje kriješ kao miš. Te iste pare ćeš uzeti i ti. Ali nije to poenta ali nećeš ti to nikada razumeti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh