Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kanarinac, smak'o povodac

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ti cuvas racune? Pa nema po zakonu da posle par godina zastarevaju? Barem tako je bilo kod nas kad smo potrazivali posto nam neopravdano skidali sa plata,pa bilo da mozemo da tuzimo firmu samo za poslednje 3god a ono preko je zastarelo

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Cuvam sve kome je kuca sta duzna i kome sam ja duzan.Po zakonu imaju pravo da traze dug maks star 1 godinu. Imao sam isti problem 2016.godine kad su mi trazili po njima zaostale racune za 2011,12,13,14 i 15.- tu godinu,odneo sam sve uplatnice,gospodja iz pravnog fotokopirala i samo se nasmejala i rekla da nisu normalni ovi koji to traze. Tad je kokeza bio direktor epsa i zvanicno je maknuo 8.2m evra,svaki boziji racun koji je dolazio bio je razlicit ziro racun za uplatu,muvali preko par banaka i sad opet me zajebavaju da prostite.
 
Kod nas krenuo grad da pada
1689c55e62689fdc440b59d75a71be43.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Kod Duće na jagnjetinu.

Ako odeš kod Sikija onda kobasica.

Kod Djurjdevića uperis prstom šta oces da jedeš i oni spreme.

Ili Domino ako hoćeš kuvana jela.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Danas sam dobio neverovatnu vest...
Neki milioner sto se preziva isto kao i ja je preminuo negde na tajlandu pa me njegov advokat sad kontaktirao jer nema poznatih naslednika pa pita me posto nisimo isto prezime da me ubaci i da nasledstvo podelimo...inace ce to bogastvo ostati kompanijama u kojima je imao udela....
Zao mi tog coveka ali eto meni se smese ogromane pare....
 
Poslednja izmena:
Pre mesec dana je jedan drug sa posla dobio daciju sandero kao nagradu na nekoj nagradnoj igri na fb i dobio je preko poste papir da potpise da je obavesten da je dobio nagradu i trebalo je samo da slika taj papir koji je potpisao i da im posalje sliku, a platio je otkup za taj papir samo 20 evra,tako da treba samo verovati i sve je moguce

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh