Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
koliko brzinski vidim rutu, uspon ka blidinju od neretve je put, mene je google za..bao pre 5,6 godina sa tom rutom. na tom usponu negde nije bilo ni asvalta...
mozda je ovo ipak drugacija ruta
Ako vam nije tesko, molim vas, proverite detaljno. Takodje me interesuje iskustvo drugih forumasa.
 
Od 91 do 2000-ništa me nije promašilo.I uglavnom sam se susretao sa ljudima dobro poznatim i po koji novajlija.
 
Meni tako za raspored malo,malo. Jednom nisam otisao pa stigla plava koverta da platim kaznu

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ako vam nije tesko, molim vas, proverite detaljno. Takodje me interesuje iskustvo drugih forumasa.
Preporučio bih ti da izbjegavaš regionalne puteve, pogotovo što navigacija često baci na neke koji nisu sređivani od vremena Austrougarske.
Pogotovo sad u ovo vrijeme kad ima dosta odrona i kamenja na putu, ko nije navikao lako sasiječe gume, a ne čiste se baš redovno kao magistralni.

Ako ne planiraš neka svraćanja ja bih išao koridorom do Modriče, a onda imaš opcije Doboj-Zenica-Bugojno-Kupres-Tomislavgrad i dalje prema Splitu ili auto put 9 Januar ka Banjoj Luci i Mrkonjić Grad-Šipovo-Kupres pa dalje istim putem.
 
U Banjaluci mozes da ides dole pored reke vrbas. Al moras da pazis na kamione iz suprotnog smera,bolje je da na izlasku Banjaluke ides na kolu,desno na racvanju bolji put

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ako vam nije tesko, molim vas, proverite detaljno. Takodje me interesuje iskustvo drugih forumasa.
Jeste, to je taj put. Moje iskusustvo je od pre 5 godina, ne znam da li je sada drugacije.
Kada skrenes od neretve, na uspon ka blidinju, put se polako suzava, na meru da se tesko mimoidju
dva automobila, doduse, sreo sam dva ukupno do visoravni.
U jednom trenutku prestaje asvalt, stao sam da proverim sa nekoliko navigacija gde sam,
bio sam siguran da sam zalutao. Zaista podseca na put koji bi mogao biti iz vremena austrougarske.

Kada dodjes do visoravni, dalje je fantastican put, i nije mi bilo krivo sto sam presao taj put, (ako izuzmemo potpuno prekriven auto prasinom, i neizvesnost gde cu to zaboga stici, uz veoma strm i dug takav put.
Kada pukne pogled, i dalje preko visoravni, ides prelepim i nestvarnim predelom.
Ali, iz ovog ugla, ako bih hteo to da vidim, definitivno bih dosao sa druge strane.

Isao sam na Imotski, pa Makarska. Tek kasnije sam shvatio, kuda sam zapravo prosao.
Bosna je generalno, veoma interesantna za voznju, ali nikako nigde ne zuriti.
 
Па са тим поношом ни је не би ишао на тв дуел. Један дезертер и издајник да нам, води државу мислим да би било превише. Још понош у пм,...
 
hahaha dezerter
glasaj ti za tvog vucica da pobedi u prvom krugu vidis da je panika u redovima svaki dan na tv-u po 5 sati
 
hahaha dezerter
glasaj ti za tvog vucica da pobedi u prvom krugu vidis da je panika u redovima svaki dan na tv-u po 5 sati
Прво вучић није мој, а за кога ћу гласати то је моја лична ствар али нећу ни за поноша гласати ако ништа друго само зато што је понош. Ја кад мој кандидат није био на листи ја сам излазио на гласање и поништавао свој листић. Мислим да је превише издајника и дезертера било да води ову државу и зато смо ту где јесмо.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh