Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moglo bi se debatovati i da oduzmemo 70% od navedenog
 
Evet nam spasitelja,mozemo biti mirni
5b6aed48e57242612850bbeb131483d1.jpg


Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Pozvao bog putina,bajdena i vucica gore i rekao im da za 7 dana sledi kraj sveta i da to kazu svom narodu...
Kaze Putin kratko i jasno: ljudi imam da vam kazem dve vesti, prva je da bog postoji a druga je da imamo jos 7 dana zivota na zemlji.
Bajden kaze: ljudi imam jedni dobru i jednu losu vest da vam saopstim, dobra je da bog postoji,a losa da nam sledi smak sveta za 7 dana,uzivajte.
Vucic saziva vanrednu konferenciju,vezba tuzne izraze lica,uzdahe sa pauzama i napokon kaze da ima dve dobre vesti : prva je da ima boga,da je bio kod njega ,da je to njegov prijatelj i brat,i da su vodili veoma vazne razgovore, a druga dobra vest je da nam je,da ne pitamo kako i na koji nacin uspeo da nam sredi jos 7 dana zivota na planeti.
 
koliko brzinski vidim rutu, uspon ka blidinju od neretve je put, mene je google za..bao pre 5,6 godina sa tom rutom. na tom usponu negde nije bilo ni asvalta...
mozda je ovo ipak drugacija ruta
 
Poslednja izmena:
Moram da vas pitam,tu na ulazu u moje selo vidim sator montiran i par vojnika stoje,a cujem da i u susednom selu ih ima jel ima neko neku informaciju? Dal mozda rusi se zaleteli pa se izgubili

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh