Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Otac Pero, (ovaj sa kosom svezanom u rep) bio u crkvi sv. Djordja u Bijeljini do ''81, pa ga komunjare hapsile i saslusavale zbog navodno ''nacionalistickog'' govora prilikom neke proslave i nastetili mu bas. Patrijarh ga poslije toga povukao u BG i dodijelio mu mjesto starjesine u sabornoj crkvi u BG. Strasan svestenik, pravi narodni covjek.
 
Tražim uputstvo za rukovanje rediouređajem RU-2/2K.
Našao od RUP 12 ali neznam dali je upotrebljivo za traženu stanicu.
Interesuje me dali su antene iste pošto čitam da na RUP 12 kratka i duga nisu iste u onom dijelu koji se uvrće u uređaj?
 
Nemam antenu pa bi da nešto nabudžim. Ako nađem negdje da kupim volio bi da znam da se nebi zeznuo pa uzeo od neke druge pa da oštetim izlazni dio.
 
Vuku vodu na svoju vodenicu. To se i moglo očekivati od njih. Gladni, samo daj, daj, nikada im dosta, samo njima treba pomoći.

Nazalost da, ovakve zahteve ce malo ko podrzati a niko nece ni ispuniti. Treba to mnogo pojednostaviti.
1) crveni (ili kao u Hrvatskoj plavi) dizel za poljoprivedu, sa 0 dinara akcize, u NEOGRANICENIM kolicinama, ove godine takodje 0% PDV
2) 0% carine na vestacko djubrivo, a ove godine i 0% PDV
3) UKINUTI porez na prenos apsolutnih prava i sve takse pri upisu parcele, dakle 0%
4) pojednostaviti tehnicke preglede za traktore i poljoprivredne masine, sve vrste prepravki moraju biti dozvoljene. Jedino je neophodno da kocnice, svetlosna signalizacija i sistem za upravljanje budu ispravni
 
Mene samo zanima definicija,tj kriterijum da bi neko bio profesionalac-poljoprivrednik.u nekoliko tačaka.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh