Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Radoslave kada kreće izrada statua za ljubitelje lika i dela? 🤔🤣
Jesi sačuvao krzno od tigra?Najavljuju 'ladno vreme. 🤣
 
Stvarno se ne sećam ko je to napisao za kurs evra. Onda barbula odgovara "verovatno neki ekonomista". Na to se ti javljaš kako treba da upalimo tv i da gledamo pink, rts, heppy da vidimo ko diže paniku. Što implicira da si se osećao prozvanim porukom. A onda slučajno udjem u tvoj profil i vidim da si po zanimanju ekonomista...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Ne znam sad tačno u kojoj je temi napisano, ali da ne tražim...
Elem, neko je prošli vikend napisao da će od ponedeljka kurs evra biti 126 din i to onako prilično sigurno delovao po pisanju. Evo došli smo do petka. Zvanični za ponedeljak 14.3. je 117,65. Menjačnice su gornji kurs digle na 120 zbog velike potražnje koja je i prouzrokovana ovakvim lupetanjem i dizanjem panike. Molio bih sve cenjene članove foruma da ovakve gluposti ne pišu ovako javno ako nisu sto posto proverene. Ili je možda nekom i cilj da piše gluposti i diže paniku! Hvala svima na razumevanju...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Pa nisu članovi foruma dizali kurs,već menjačnice.Nisu članovi foruma ograničavali točenje goriva.To rade iz jednog centra i naravno pojavljuje se odmah spasilac i rešava situaciju.Zaboravio si na koronu i kako to funkcioniše.
Evo ti sad-nema točenja goriva,sem u vozilima da paori ne bi švercovali.Pa neka ga ofarbaju i koga uhvate sa tim gorivom u autu drastično kazne i problem rešen i punio bi se budžet jer bi u startu sigurno bile zloupotrebe-dok se kaznom ne otrezne.
 
Stvarno se ne sećam ko je to napisao za kurs evra. Onda barbula odgovara "verovatno neki ekonomista". Na to se ti javljaš kako treba da upalimo tv i da gledamo pink, rts, heppy da vidimo ko diže paniku. Što implicira da si se osećao prozvanim porukom. A onda slučajno udjem u tvoj profil i vidim da si po zanimanju ekonomista...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Ma jok, to sam se ja nasalio na temu panike, nisam ni ucestvovao u temi po tom pitanju.
Mada ovo za BARBULU stoji.
 
Poslednja izmena:
Nije poenta zbog koga je podignut kurs ili nestašica goriva. Poenta je u tome ako ja napišem u subotu da će kurs evra u ponedeljak biti 126 a on bude 119. Poenta je u tome da ako ja u junu napišem da će kukuruz u oktobru biti 10-12 din a on bude 16-17. Poenta je u tome da ako ja u istom tom junu napišem da soja neće biti skuplja od 28-30 din a ona bude 38-40.... Poenta je u tome..... i tako dalje... Onda bolje da ćutim i da se pokrijem ušima.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Ne mora da znači da je to dvoje povezano
Evo ja ne mrzim Ruse ali svakako osudjujem njihovu agresiju .
 
Ne mora da znači da je to dvoje povezano
Evo ja ne mrzim Ruse ali svakako osudjujem njihovu agresiju .
Ali,druže,postoje ipak i neke granice.Da izuzmemo to da je svaka agresija za osudu,šta bi ti uradio da si na mestu Rusije.Rusija nije Srbija.I Srbija je do sada imala razloga da uđe na Kosovo da zaštiti svoj narod.Mi moramo sve da poštujemo a šiptari ne moraju jer je tata iznad njih.
 
I kazete svi trebaju imati pravo glasanja ?....bar 20% njih u srbiji su ovakvi kao gore na snimku ,izlapelog mozga,tj pitanje jel su ga ikad i imali.Takvima bih zabranio ne samo glasanje nego mnogo sto sta drugo,ta stvorenja treba drzati u izolaciji,dalje od normalnog sveta ,oni kad glasaju je nista drugo do najteze krivicno delo ....
 
Једна ствар је битна а то је...кад кажу матори људи за дете ал је бистар јебо га отац....Васпитање је суштина свега ти (мали)људи брзо порасту и почну да воде,владају итд од тог ВАСПИТАЊА зависи како ће он или она водити фирму,Државу красти,подметати,подказивати....или бити честит поштен....То нам Запад убија већ годинама само што смо ми Телад па не видимо даље од носа....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh