Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Negde sam procitao da mu je Stojan bio nesudjeni tast
A jest' mu slezinu pojeo

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Gledao sam intervju tog lika pre par dana, naravno bio pod maskom da se ne zna ko je. 45 godina, Beograđanin, kaze svako jutro pre kafe kad dodje u kancelariju prvo zove Stojana da vidi sta radi pa pocinje dan🤣 posle snimka sa sa postom nije imao vise smisla kaze. Sad su i Stojan i zena pokojni.
 
A u ono vreme bila prica da je nesudjeni zet i da je zvao dok je bio u vojsci pa kao zato nisu mogli da vide broj sa koga zove...
 
Tako je.Inače Dragan je moj dobar prijatelj a uvek se predstavi ovde Dragan iz Jasiku.Sarađujemo po pitanju goveda i semena lucerke.
 
U avgustu prošle godine smo obišli tvoj kraj uzduž i popreko, tražili prikolicu za stajnjak.Tada sam prvi put bio u Kruševcu i baš mi se svideo grad, izuzetno lep a posetili smo čuvenu Čarapansku Meanu, konobar uopšte nije raspoložen za za.ebanciju.🤣
 
Ovde kod mene u selu verujem da ih mozda 2-3 samo.Doduse verujem da u ovaj kraj kod mene niste bili mozda ste prosli kroz donji deo sela prema Srnju. Te prikolice ima sigurno po Kaoniku, Bacina, mozda Parunovac ima tamo neki prodaju traktore mozda imaju i tih prikolica.
 
Kaonik, V.Šiljegovac, Sušica pa onda Kruševac, Ćićevac, Varvarin i na kraju našli u Obrežu.
 
Kaonik, V.Šiljegovac, Sušica pa onda Kruševac, Ćićevac, Varvarin i na kraju našli u Obrežu.
Prošao si Matiću pola Srbije a kupio kod kuće...Ne znam da li sam pričao kako se kod mene završila avantura eminentnih direktora Zem. zadruga...Stalno pričali o jagnjetini sa neke planine u Bosni i kako će jednom zapucati tamo, dal sa Jahorine, Romanije, nisam sad siguran...Uglavnom njih trojica zapucaju u Bosnu ali ne na planinu nego tu negde kod Bjeljine neki restoran i naruče jagnjetinu sa ražnja..Kaže konobar da nema momentalno, biće možda uveče. Oni se smorili, pa kako nema, pa ovaj kraj je čuven po jagnjetini , tamo-vamo...Kaže konobar: Dobavljač iz Laćarka jutros imao udes pa će kasniti... :haha: :haha: :haha:
 
Tako ja prodavao neke polovne gume covek zapucao za Veliku Krusevicu valjda ima kod Arandjelovca.Brat se seti kaze zovi ga ovaj otiso pogresno.Ima valjda 4-5 Velike Krusevice.
 
@olalija Obrež kod Varvarina, ne ovaj naš.Drug iz Slankamena otišao da kupi presu u naš Obrež i kada je stigao na centar zove čoveka da mu objasni gde živi, ovaj kaže na samom ulazu iz pravca Jagodine...🤣🤣🤣
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:Još ja pomislio da kad ste pazarili da ste naručili lokal-patriotsku: Obedska je bara puna ptica...
 
Na nasim M-84 su bile neke ale od po 700-800ks??
Ciji su to motori zapravo?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Famosovi, sa Pala. Verovao ili ne još uvek se proizvode. Bio sam pre dve godine u fabrici, probni sto je čudo tehnike.
Klipnjače kao na avionskim motorima, četiri ventila po cilindru..
Neverovatno je kako se to sve kvalitetno radi.
Inače poreklo motora je još od starog T34..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh