Chat 12

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Уназад неколико страница сам поставио линк вести. Ова инвестиција треба да се реализује на простору општине кула. На невероватних 700 хектара површине.
 
Tu kod nas je uvek tako ako ide iz budzeta,ako kosta 100e oni udare cenu 300 pa da ostane i za sladoled

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Инфантилност на националном нивоу је ужасавајућа ствар: Украјинци направили акцију на париском гробљу Пер Лашез, где је сахрањено мноштво светски знаменитих људи и на њихове споменике налепило стикере са натписом "Да сам жив, подржао бих Зеленског". Кажу да планирају акције и по другим местима, помињу и америчко војно гробље Арлингтон и шта већ друго.

Направили весељаци и свој сајт где каче фотке надгробних споменика на које су лепили стикере: https://ifwewerealive.org/

Како каже оно: после Чернобила су се бојали да ће се рађати људи са две главе, али се догодило нешто још страшније - рађају се људи без мозга.
 
Зорге, не иде им. И на западу губе полако поверење. Остаје им још обичан народ да притисне владе. Отпор и тако то.
 
Мене друг донео теглу кад сам имао корону, ја без мириса и укуса зовем га јбт јеси ти мене ово свињску маст донео?! 😁
 
Ljudi, zeza me Pobeda TU32 menjac.
Ima li neko mozda radionicki prirucnik?
Mnogo bi znacilo ili zna gde ga moze kupiti?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh