Chat 11

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Skup antivaksera na poljoinfo forumu.Koji se lece vocem.

;)
Ово је бесмислено и када се напише у облику шале (са смајлијем).

'Ајде објасни нам чиме се то треба „лечити“. Да ти мало помогнем: од чега (и најважније, зашто) су обољевали морнари, некада...и шта је био најбољи „лек“?
 
Poslednja izmena:
У слободно време гледам свашта-нешто на "Јутјубу", па и ових дана актуелна догађања у Црној Гори и међу оним препорукама са десне стране, излети ми неки канал, за кога знам да је из Хрватске - "Подкаст Велебит". И сад, осим ових наших пољопривредних прича са нашим колегама/сапатницима из Хрватске који су чланови овог форума, ја заиста немам никакву жељу да пратим било какве аспекте живота у Хрватској, да ли је у питању спорт, култура, естрада, политика, друштво, економија... Просто, не тиче ме се, нити дотиче и имам став типа "свако вам добро желим, ал' обиђ'те нас се - боље за све нас".

Такав мој став као последицу сигурно има да је не знам шта се тамо догађа и чиме су заокупљени, па можда одатле потиче моје изненађење када сам кликнуо на један од тих емисија и прочитао неколико последњих наслова на том каналу: "Србија тражи нови рат како би компензирала губитке распадом Југославије", "СПЦ с Порфиријем на челу је за Хрватску као змија кућни љубимац", "Устоличење у Цетињу је српско запишавање црногорског територија", "Србију води црквено политичка мафија"...

Да га 'бем ако су код нас медији (и ови на Интернету, који живе од кликова на "кликбејт" наслове) толико заокупљени Хрватском! Заиста ме брине таква реторика, тј. њена константност у Хрватској. Гледам све то и моја прва реакција је као у оном цртаном филму: "Укопавај ше шинко!" Неће тамошњи "чимбеници" да нас се окане док год постојимо, имаћемо ми још пуно да се јебавамо са њима...
 
Ово је бесмислено и када се напише у облику шале (са смајлијем).

'Ајде објасни нам чиме се то треба „лечити“. Да ти мало помогнем: од чега (и најважније, зашто) су обољевали морнари, некада...и шта је био најбољи „лек“?
Pa šta se sad daje u terapiji protiv covida i naravno treba izdvojiti 4000 za to zadovoljstvo_Od toga je skoro poovina na C vitamin.
Što je više umrlih a smanjiva se procenat umrlih.
 
Terapija su najskuplji vitamini koji ne mogu da se kupe u svakoj apoteci.Ćerka i ja smo pozitivni, zakačili smo virus prošlog petka kada smo išli u Tiršovu.
 
Kod nas, poslednjih nedelju dve, a pogotovo ovih dana, čujem da je sve više ljudi pozitivno na kovid. Jutros sam prolazio ispred doma zdravlja, i tamo je bilo more auta i ljudi, mnogo više nego uobičajeno. Razgovarao sam sa nekima koji su pozitivni i uglavnom su lakši simptomi, ili temperatura dan dva i malaksalost i iscrpljenost par dana. Srećom, niko koga znam nije imao teže simptome i posledice.
 
Takodje pokupio koronu pre 10 dana, nisam vakcinisan, blaži oblik... temperatura 37.2 - 2 dana, posle toga malaksalost i jak bol u donjem delu ledja, u izolaciji sam... u petak imam kontrolu... Od lekova sam dobio Hemomicin, probiotik, anbol i neke vitamine c,d, cink+.... Ležim kući a posla nikad više...
 
Ja sam je prelezao i to dva dana temp imao 37.5 pa tri nisam imao da bi zatim dobio 38.2 i pocetak obostranog zapaljenja pluca..isto su mi dali paracetamol na pocetku za temperaturu i hemomicin da pijem pa sam na kraju zavrsio na pet infuzije i ocistilo mi sve odmah posle trece ali doktor je rekao jos dve za svaki slucaj..do prekljuce su me boli sa bockama u rame za gustinu krvi jer sam imao 670 a dozvoljeno je 250 i to izaziva trombove..hvala bogu i to sam sanirao samo sto sam polomljen jos uvek i do kraja meseca ne smem nista da radim..izadjem prosetam i vratim se u krevet da odmaram jer se ne osecam da mogu dugacko da stojim.. pazite se ljudi nije ni malo naivan virus napada gde ste slabi i brzo obara...

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Narod se uopste ne cuva,ili ga mrzi ili ne zna.Svi misle dovoljno nositi masku,mada ima mnogi koji ne nose,sede npr napolju na terasi nekog kafica ,stolovi jedno do drugih i sve je to ok kao xd ...smesno.Kod mene u auto je stalno bar pola litre alkohola 90% za dezinfekciju ruku ,mobilnog,svega sto sam dirao kad god izadjem iz auta.U kuci takodje skoro sve sto kupimo bilo namirnice ili nesto drugo,sve se prebrise alkoholom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh