Chat 11

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
https://resetka.rs/potresne-slike-i...-zejtin-za-vreme-inflacije-devedesetih-video/ Nije nista cudno sto se narod raduje socijalnoj pomoci od predsednika od mizernih 3000 dinara jer narod je gladan i zeljan a ubijen u pojam a totalno zamracenog uma i izgladnele supcine a od svih delova Srbije najvecu golgotu prolaze stanovnici juzne a tuzne Srbije. Paradajz se prosipa po djubristima a cena je 10 dinara a Krkobabic prica o povratku mladih na selo a vlada daje posticaje za razne poljokulture. Ostaju izgleda samo dve solucije ili stranka i na budzet ili pasos pa preko a sve ove igranke bez granica razne vocne kulture ili ne kulture stvaraju ozbiljne ozegotine po mozgu i proizvode depresivna stanja i nocne more .A opet ako se pogleda da je cena visanja bila 30 dinara a to nije rad sa nulom to je rad sa minusom a da se ne bi pravili bunari nas narod ce biti prinudjen da obustavi sve vece projekte, entuzijazam opada a ludilo raste ovo je gore nego 93 ce
E zato ja spadam u one što su mleko prosipali, a višnju bacili... A ne dali sirotinji.. Nisam ja kriv što je sirotinja sirota, niti ih ja mogu spasiti sirotinje.. Već revolt.. Roditeljima kojima imaju bebu a nisu imali para sam poklanjao mleko, neću ja propasti za par litara mleka.. Al za celokupnu proizvodnju, na većem nivou, godišnjem, e Zajebi, pa nisu oni ustajali mesto mene, kad mi je slava, božić, uskrs, kad imam temperaturu 40...e ne može.. Prosuo sam, i nek ide u p..ku materinu, i mleko i ja.. Ja sam taj koji sam se odricao godišnjeg, slobodnih dana, mladalačkog života, a ne oni, e pa prosuću, makar crko, i bio sirotinja.. Ja sam taj kome su ukinuli odkup mleka, a kući mi dete od 2 godine, i žena sa bebom 7bdana posle porođaja.. Ne dam! Pa makar crkli, ne dam!
 
Pitam se kada bi pronasli lek ili vakcinu protiv kancera dal bi bila besplatna kao ovu sto nude na svakom cosku
Nije ni ovaj cirkus besplatan.Vakcina je šlag na torti.Tehnički ide 30e gore-taman da se kompenzuju pare koje su dali vakcinisanima-a svi otplaćujemo.Nafta,veštak,porez skočio,kanap,total,mleko jeftinije skoro od obične vode,cena goveda i tovljenika....Nastavite redosled ako se setite samo od poljoprivrede,Čekaj sad kad naiđe delta a i lambda ga prati.Ljudi, neko ovde nije normalan ili mi što se nismo vakcinisali ili ovi što jesu.Pa taj cirkus košta a raja plaća.Malo ima veštice,malo nema veštice.Sve je postalo providno da providnije ne može biti.Puštati Indijce u zemlju a tamo masovno umiru ( kako naši mediji prenose)-to nema veze s vezom.Neko ovde nekog pravi prostim....Otišo sam u aut a sudija svira ofsajd.
 
Што се тиче пољопривреде код мањих произвођача то води ка редукованој обради само да се посеје и гледање у небо. Велики су ионако у кредитима и ту ће наћи паре за финансирање следеће сезоне.
Стићи ће нас парадокс али свих производа као са парадајзом.
 
Личног сам уверења да се тај вишак негде прелије. Са друге стране ако и поскупи технички ај да ме врати да сам неисправан.
Узме технички толике паре и каже не може.
Биће занимљиво пошто из околине видим неколико аутобуса и камиона да су регистровани а не изгледају баш репрезентативно.
 
Cena Tehničkog nema veze sa državom već sa vlasnicima tehničkih pregleda.
Druže,ne bih se složio da država nema tu prste umešane.Kako i ko to njima odobri.
Kako mi kao proizvođači pšenice ne možemo da izdejstvujemo cenu od 25 din a tehnićki može ladno da bude koliko oni zatraže
 
Radim na tehničkom pregledu znam sta pričam. Zbog postavljenih kamera od početka ovog meseca smanjen je broj pregledanih vozila a troškovi nepitaj. Ne branim vlasnike i nije da ne zarađuju ali primera radi traži se da je snimak u ful HD rezoluciji koi snima 24 sata i moraš da ga čuvaš godinu dana znaš koliko je to eksternih hard diskova. A za novu opremu i da ne pričam.
 
Druže,ne bih se složio da država nema tu prste umešane.Kako i ko to njima odobri.
Kako mi kao proizvođači pšenice ne možemo da izdejstvujemo cenu od 25 din a tehnićki može ladno da bude koliko oni zatraže
Pa evo ovako dogovore se vlasnici o ceni i to ti je država im nije odobrila a da li će reagovati videćemo. E a da li će seljaci da se dogovore i da nedaju žito ispod 35din. e pa neće itu leži zec.
 
У бачкој тополи се праве 3 нова из темеља техничка прегледа на постојећих 4 или 5. Не би то радили и улагали силне паре да није у питању нека сигурица.
 
Da ali da li znaš da je od 1200 tehničkih u stbiji ostalo da radi 500-600 a ostale zatvorili kao i moj bivši jer ne ispunjavaju uslove.raspitaj se da li svi rade.A pritom neke osiguravaju kuće otvaraju ni manje ni više nego 110 tehničkih po srbiji a nas koji smo radili 20 godina zatvorili.
 
Poslednja izmena:
За тај ваш крај не знам, али овде их има као у причи. А општина није велика. Искрено мени није јасно ти постојећи нису могли да се модернизују а овамо праве нове. И сами кажете смањио се обим посла али не одустајете још. И та опрема за снимање се купује једном а не сваке године па да то сад подигне цену у будућности у недоглед. Реално не пије воду.
 
Samo da dodam da se kod nas paradajz prodaje po 150 din na pijaci a ljudi bacaju svoju muku.Pa čiji paradajz kupujemo.Koji je razlog da se ne kupi od našeg proizvođača,Ne znam kojom bi cenom mogli da se uklope.
Radim na tehničkom pregledu znam sta pričam. Zbog postavljenih kamera od početka ovog meseca smanjen je broj pregledanih vozila a troškovi nepitaj. Ne branim vlasnike i nije da ne zarađuju ali primera radi traži se da je snimak u ful HD rezoluciji koi snima 24 sata i moraš da ga čuvaš godinu dana znaš koliko je to eksternih hard diskova. A za novu opremu i da ne pričam.
Slažem se sa svim napisanim.Treba uložiti u opremu.I baš me zanima-šta se dobije time-tim snimanjem i čuvanjem godinu dana kad tehnička ispravnost može biti promenljiva.Izgleda su kod nas debili na svim finkcijama.Ba me zanima čiji bata radi video nadzor pa treba malo da ga podržimo sa 30e
Pa zar nismo mi poljoprivrednici,prvi za šišanje na tehničkom.
Kako krave jedu najskuplju hranu a cena mleka pada.Gde je tu HD i color,kamera.Naša ulaganja ne postoje.
 
Slažem se u potpunosti. Ali napravili su takav pravilnik da smo na jednom tehničkom morali da proširujemo za 2,5cm da jer nije imao širinu po pravilniku, prilaz od puta do ulaza 10 metara itd.
 
Slažem se u potpunosti. Ali napravili su takav pravilnik da smo na jednom tehničkom morali da proširujemo za 2,5cm da jer nije imao širinu po pravilniku, prilaz od puta do ulaza 10 metara itd.
Kao što sam i napisao-sve debil do debila,izmišljaju samo kako bi uzeli pare ali zadnja karika smo mi koji sve te inovacije treba da pratimo-EU pravila a standard ispod Albanskog.Mi imamo audija 90-o i prešao je tehnički.Da li narod Srbije u većini ima standard da kupi auto od 2015 pa na gore.Nema-jer radimo za te debile i ćutimo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh