Chat 10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo ni mornar ne reaguje na suprotno mišljenje kako bi trebalo nego prebacuje na zajebamciju i umjesto da nešto čega se drži utvrdi on odma prebacuje temu na profilisanje sagovornika
A nek je i enciklopedija ne može biti sve u pravu
 
Nikad nisam bio vodja navijaca, ali sam na utakmicama veoma glasan. Neko ni na svinje ne moze da vice.
 
Ali ti je bila želja neostvarena.Pomisliće ljudi da si sve zvezdine utakmice gledao u Beogradu a ne na TV-tu možeš da budeš glasan koliko hoćeš.Ja mislim da si bio glasan na utakmicama Kikinda-Žak.
Ja na svinje ni ne vičem,zašto bih.kad su ta stvorenja pametnija od nekih navijača u pokušaju..A i više ih ne držimo.
Ako aludiraš na moju bolest,tačno je.Ja ne mogu da vičem.
 
Zvezdine utakmice se ranije nisu prenosile na TV tako da ti konstatacija pada u vodu. Zvezda nije dozvoljavala prenose da bi stadion bio pun 80-90000 gledalaca. Znam da si bolestan. Sam si se hvalio da se nagutas Bensedina pa lecis svoje flustracije na forumu.
 
Zvezdine utakmice se ranije nisu prenosile na TV tako da ti konstatacija pada u vodu. Zvezda nije dozvoljavala prenose da bi stadion bio pun 80-90000 gledalaca. Znam da si bolestan. Sam si se hvalio da se nagutas Bensedina pa lecis svoje flustracije na forumu.
E napisao si mi što ja ne znam.Ali zato je postojao radio sa emisijom: Vreme sporta i razonode koju smo svi željno iščekivali.Ja da se nagutam bensedina ja bih prespavao te dve prostoproširene rečenice što ti umeš da napišeš.To ti je maksimum.
A o smrti tročlane porodice iz Mokrina ništa da napišeš.Zašto-što ne znaš koliko ja znam.Da ne bi pao u očima ovih što te lajkuju.I ja te lajkujem da imaš što više lajkova.
Hoćeš da ti pošaljem kompleks vitamina što mi je Predsednik dao.Tebi če više trebati-samo mi napiši adresu.Ja ih nisam koristio,niti otvorio kesicu.
 
Poslednja izmena:
Sam si pisao da koristis taj narkotik. O toj tragediji u Mokrinu znam iz novina. Nisam opsednut da dokazujem nesto sto me ne dotice. Ti znas sve jer se tako predstavljas, a i uzivas u tome i uvek si ti u pravu. Primecujes da si strucnjak i u sportu, medicini u vojnim pitanjima. Cas napadas, cas trazis sazaljenje. Ljudi nas i ne poznaju i donose zakljucke na osnovu par postova. Kada bi prestali ovde da pisete poluistine i da se sprdate sa ozbiljnim stvarima verovatno niko ne bi imao potrebu za oglasavanjem i ne bi dolazilo do ovakvih razgovora. Stavljamo ljude u nezgodan polozaj. Od clanova do moderatora.
 
Au kakote ne dotiče a napisao si da o tome niko ne piše što nije istina.Šta da dokažeš.tekst iz novina.I naravno.misliš da je to istina-bar tako si je preneo.Međutim ima tu mnogo toga.Poznajem brata jer sam radio sa njim 25 godina i dotične umrle sam poznavao jer ih je kolega vodao po bolnici pre 20 godina (sem sina njihovog).
U temi o sportu-ja nisam napisao ni reč.
O vojnim pitanjima znam samo onoliko koliko sam preživeo i o tome sam i pisao-ni manje ni više.
A o medicini nešto znam jer sam radio u zdravstvu 35 godina.I opet sam pisao samo o onome što znam-ni manje ni više. Ne o medicini kao nauci nego više o javašluku i situaciji u zdravstvu.Znam bar toliko da bi ti koji si imao najteži oblik korone trebao biti u bolnici jer je bilo mesta a ne kod kuće.Kakav tu medicinski stručnjak treba da budeš da bi došao do zaključka.
Za moderatore se ti ne sekiraj-jedino ako hoćeš da im seuvlačiš a nije ti prvi put.Da su vratili postove koji su obrisani.ja ništa više ne bih pisao.Pa ti si prvi napisao poluistinu što si pročitao u novinama i-gde je tu problem-nigde.
Još kako može da se donese zaključak o ljudima koji pišu iako ih ne poznaješ,samo nije u redu da ih vređaš ako ne možeš da im odgovoriš.
Biće ovde svi tvoji biseri citirani-kako ti komuniciraš sa ljudima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh