Chat 10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto te tolko zanima vakcina ? Primi , rizikni , ako te muci . Ja sam jutros primio , i sad idem dalje . Sta ima o tome tolko da lupam glavu kad najstrucniji kazu taoo ?
Neka je srecna i dugovecna a evo i kada sam pokusao da odem od teme i poceo pricu o egzoticnom letovanju a sve u nadi da se udaljimo od ove depresije MONTOJA LADNO NICIM IZAZVAN ga resetovao i vratio ponovo na koronu kao slucajno DA LI JE MOMA PRIMIO VAKCINU i sad ispade totalni nesporazum a ja jedino sto mogu da kazem ako sam ja kriv ili ako moje drustvo ne prija UDALJICU SE DISKRETNO OD OVE TEME pa se druzi sa COCIJEM064 I PEET kicem a ovaj CHAT 10 umesto da bude u sluzbi gradjana da dodju do zeljenih informacija i do pravovremene povratne informacije u vezi kovida 19 mi trosimo energiju JESI ME LAJKOVO, STO SI ME LAJKOVO ,DALI JE SMESNO, DALI NIJE SMESNO ,STA JE KO MISLIO ajde bre drugari da spustimo loptu na zemlju i da igramo kao Barselona u najboljim danima tika taka pas igru od noge do noge a mi mozemo to a i danasnji dan je bio malo specificniji.
U svakom slucaju jutro ce promeniti sve novi dan novi optimizam samo je poenta da ne klonemo duhom sve drugo su sitnice:cvetic:
 
Ima nacina . Dizanjem standarda , povecanjem cijena , ako nema otpadnih sirovina , pijaca , slicnih stvari odose oni . Nece oni da zive u negostoljubivoj sredini . U Spaniji npr i juznoj Italiji im odgovara , ili Bugarskoj , u Austriii npr ne . Ako ko zeli takvu situaciju , lako preslikati . Bolje i njima i nama , niko ne zivi tamo gsje mu nije ugodno.
 
Poslednja izmena:
Slusaj Momcilo ja tebe dozivljavam kao coveka iz naroda otvorenog i nesebicnog i za druzenje i salu i bilo kakve teme a nisam primetio ni kod Zlatiborca nista negativno veliki je pozitivac a to sto nam se misljenja cesto razlikuju ili sto smo razliciti to je valjda i prirodno i koliko god da su nam razlicita shvatanja u nasoj komunikaciji je zastupljeno i uzajamno uvazavanje i bonton i maniri .Znaci nista licno nema razmisljanja sta je pisac hteo da kaze sve je opusteno i razdragano SMESTI SE UDOBNO I UZIVAJ ::super::
Vidi kako si se pripitomio u ovom postu . Ne lici na tebe , fino kulturno , direktmo , bez zagonetnih dvosmislenosti , bez velikih slova , milina . Bice od tebe pitomi paor. :cao:
 
Opet greška iz političke škole:
Ne podvlači se inteligentnom čoveku, jer te onda neće poštovati.
Pričaj sa svog prirodnog nivoa, i neće biti problema..

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Vidi kako si se pripitomio u ovom postu . Ne lici na tebe , fino kulturno , direktmo , bez zagonetnih dvosmislenosti , bez velikih slova , milina . Bice od tebe pitomi paor. :cao:
Ma od mene tesko ja sam se davno survao niz liticu nego stvarno si me veceras iznenadio znam te kao vedrog i sarmantnog lika a delovalo je veceras kao da si malo sujetan a znam da nisi nego si verovatno i sam bio napet zbog vakcine. Koju si primio ❓
 
Da, naravno , Mornar , mislim da je jedini razlog sto tako mislis , sto nisi osjetio surovost tzv korone u blizini pa se ludiras i pravis pametan . Nisi jedini dabome . Iskreno daj boze da tako ostane , pa da ides na Bahame , i sta ono mastas veceras.
Samo zdravoga ubaciti da prenoci na covid intezivnoj jednom i eto mind reseta .
 
Evo, upravo si sebi pucao u nogu.
Meni si prebacivao da sam nacionalista, a sada rome(kojih sigurno ima i na ovom forumu) nazivaš ciganijom i nagovaraš na rasterivanje.
U najmanju ruku to je vrlo ružno i siguran sam da mornar ima šta da ti kaže za taj tvoj 'predlog'..
Moram sebe citirati: ljudi se nikada ne menjaju.
Džaba si pohađao večernju političku školu..
Nekad si i ti mene nazvao ciganom misleci da je ova slika prava ili zato sto si hteo da me ponizis ili iz nekog drugog razloga ne znam tako da....

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Taj post je i dalje vidljiv pa bi bilo pošteno da ga pročitaš i vidiš šta i kako je napisano.
Mislim da je u najmanju ruku vrlo nepošteno nekog nabediti na nešto što nije uradio/rekao ili izvlačiti iz konteksta.
Dobro znaš da si ušao na forum nogom u vrata i izvređao i zakačio se sa pola članova. Na ponašanje su ti i drugi ukazali koji su te takođe odje..o.
Obavezno si se zahvalio svakom ko se kačio sa nekim nebili napravio veću gužvu.
Tako da.. Znamo se..
 
Pogresna misljenja drugih ne uvazavam to je tacno
A inače je tvoja specijalnost oceniti koje je pogrešno mišljenje.Da li misliš da tvoja inteligencija dostiže kosmičke razmere.
Napadaš Rome ili Cigane,kako ih nazivaš ali su oni za razliku od nas u velikom broju vakcinisani jer se plaše.trebalo bi sada da ih podržavaš.Iz tog snimka se vidi i koliko su neki upućeni u tematiku.Zašto nisu upitali malo školovanije-nisu,jer ih tamo nije bilo.
Ima Roma mnogo boljih od nas.Kod njih nije parola da komšiji crkne krava,Odrastao sam sa njima i dobro mi je poznat mentalitet.Kada je neko u nevolji,svi odmah priskaču u pomoć.Imaš ti danas i školovanih Roma.Komšiluk poštuju.Naravno da i među njima ima đubradi.A kod nas sve same cvećke.
A vi dozovite sve patriote koji su pobegli u Srbiju za vreme rata,da vas bude više na vašim vekovnim ognjištima.Jedino mi iz Srbije i Romi zajedno sa nama nema gde da bežimo.
 
Taj post je i dalje vidljiv pa bi bilo pošteno da ga pročitaš i vidiš šta i kako je napisano.
Mislim da je u najmanju ruku vrlo nepošteno nekog nabediti na nešto što nije uradio/rekao ili izvlačiti iz konteksta.
Dobro znaš da si ušao na forum nogom u vrata i izvređao i zakačio se sa pola članova. Na ponašanje su ti i drugi ukazali koji su te takođe odje..o.
Obavezno si se zahvalio svakom ko se kačio sa nekim nebili napravio veću gužvu.
Tako da.. Znamo se..
Da znamo se,napisao si da ne vredi raspravljati se sa ciganom kad smo raspravljali oko one dizalice sa sajlom da li moze sa njom I lifting ili samo puling sto sam i slikom pokazao da je jedan mali kinez napisao da moze i lifting sto inace i radi 99 posto ljudi sto su mnogo njih i tad potvrdili ali ti i tvoj drug T110 ste imali svoju teoriju I ti si osetio da si visa rasa pa ti je najlakse bilo da nspises da sam ciganin

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Tvrdis da nije tako bilo? Ajd da vidim tvoju verziju

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Ajd uradi, a da li si ti na tvojoj slici
Samo budi ono sto jesi i nemoj se okretati kako vetar duva kao pojedini koji prvo pljuju pa posle lizu
Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh