Chat 10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ok, a podjela ima npr u vezi korone ? Samo neznam sta da odgovorim ? Ovde nema podjela , prirodno . Zasto je oko price o pandemiji podjela , onda ti reci ? Ili promijeni misljenje pa nece ni TAMo biti podjela . :)
 
A što ne bi ti promenuo mišljenje.Malo gledaš te slike i nema da misliš o koroni.Ja da sam malo mlađi,znam šta bih radio.Glava je čudo,neispitano.
Podela je oko korone zato što nas je podelio strah i mnogo dezinformacija.Mnogo nelogičnosti koje vidimo svi ali različito tumačimo.To neće moći dugo tako-zato je i velika kampanja oko vakcina.Najavi predsednik da će trebati i treće špricanje.Posle i četvrto i tu nema kraja a koliko vidim i zaštita je slaba.
 
Za sve forumaše koji se pitaju zašto komšije preoravaju i sužavaju put. :D
36faab9fc4841dd9a1876fca5c24eb50.jpg


Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
I stvarno nema smisla i taman kada je BARBULA objavio sliku dame koja ima antitela gde sam ocekivao da cujem za koju vakcinu se dama odlucila MOMA je prekinuo veoma interesantan prilog i zeleo je temu da vrati u prvobitno stanje i zastrasivanje gradjana. To vise necemo da radimo iovako je previse straha i depresije a vama gospodine Momo ako se plasite vakcinacije ili ste nesigurni u sebe i svoje odluke nemojte indirektno zastrasivati ljude koji znaju sta zele jel celokupna ova prica o koroni nije ni malo naivna. Naravno da niko od nas nece uticati na druge prilikom donosenja sudbonosnih odluka i neka sam izbor bude stvar privatnosti a molba svima da zavrsimo vise sa ovom temom koja je odavno pocela da remeti psihu naseg vec potrosenog i umornog naroda
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh