Chat 10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam da li ovo pišeš zato što nisi pozvan ili iz nekog drugog razloga.Teško da ću ikada dobiti odgovor kao i izveštaj koji nisi podneo.
Ne znam ni otkud ti ideja da bi neko od nas dvojice bio organizator.
Organizator je jedan dobar čovek i biće dosta dobrih ljudi sa ovoga foruma.Okupljanje koje se tradicionalno organizuje.Nisam bio bi na jednom jer nisam mogao a sada kada bih mogao imam 2 razloga što ne mogu ići.Nisam vozio auto skoro 3 godine a najveći problem mi je otežana komunikacija(govora),jer bi u tom ludilu od zajebacije mogao biti samo nemi posmatrač.Njima želim svu sreću ovoga sveta i lep provod.
I još jednu stvar da ti napišem-nema ni jednog antivaksera a da ja znam a na tvoju veliku žalost.Zato bih te molio da sve prvo dobro proveriš,pre pisanja.
Samo da ne zaboravim-ima ih mnogo više od 5 tako da ti ni taj tvoj crni humor ne prolazi.
Da bi bio na visini zadatka,trebao bi da prijaviš skup kao savestan građanin.
 
Pa obična glupost , šta vas je tolko oduševilo , razmišljate li vi svojim glavama ili ste robovi predrasuda ? Barbula , bar sam mislio da to bolje stojiš sa matematikom , iznenadjuješ me .
Nego ima li nešto pametnije za divaniti večeras ?
 
Pa obična glupost , šta vas je tolko oduševilo , razmišljate li vi svojim glavama ili ste robovi predrasuda ? Barbula , bar sam mislio da to bolje stojiš sa matematikom , iznenadjuješ me .
Nego ima li nešto pametnije za divaniti večeras ?
Kod Barbule je bio video iz rumunskog tržnog centra.
 
Pa obična glupost , šta vas je tolko oduševilo , razmišljate li vi svojim glavama ili ste robovi predrasuda ? Barbula , bar sam mislio da to bolje stojiš sa matematikom , iznenadjuješ me .
Nego ima li nešto pametnije za divaniti večeras ?
A sta ce ti bolja matematika od ovog, ma nece da divanimo nista dosta je bilo. Sad bi mogli malo da stavljamo slike od zenski celjada da se razonodimo

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
farmers-daughter.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh