Chat 10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam se ja vratio na ovu temu nego je Zoran pitao ,...itd . Mornar , ne lupetaj , ako imaš šta zanimljivo za caskanje reci , ako ne , ne prdi .
Momo-ljudi čitaju a da ne bi tražili: Vidiš Momo kako ovde nema podela-ajd mi to sad objasni.


Ok, a podjela ima npr u vezi korone ? Samo neznam sta da odgovorim ? Ovde nema podjela , prirodno . Zasto je oko price o pandemiji podjela , onda ti reci ? Ili promijeni misljenje pa nece ni TAMo biti podjela .


Ko sad spominje koronu-prvi.
 
Momo-ljudi čitaju a da ne bi tražili: Vidiš Momo kako ovde nema podela-ajd mi to sad objasni.


Ok, a podjela ima npr u vezi korone ? Samo neznam sta da odgovorim ? Ovde nema podjela , prirodno . Zasto je oko price o pandemiji podjela , onda ti reci ? Ili promijeni misljenje pa nece ni TAMo biti podjela .


Ko sad spominje koronu-prvi.
Upravo ti .
 
Ajde leba ti,gde sam ja u toj rečenici spomenuo ili koronu ili epidemiju ili vakcinu.Samo mi citiraj,
A malo ću ti drugačije odgovoriti u drugoj temi.

Kako su montoya i obradmiki shvatili a ti nisi.​

 
Poslednja izmena:
Jel Barbula prvi pomenuo , u smislu , ajde da promijenimo temu i da stavljamo slike žena ? Jesmo tako radili , a ti prvi napisao , kako ovde možemo da se složimo , a na drugoj temi ne , u tom smislu ? I jedva sam shvatio šta pitaš ? Inače si skoro baš napisao da ti se ne obraćam ? Isto završavam svaku dalju polemiku.
 
83a58c1f39efecb0ca0e1bf85be2afe6.jpg


Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh