Chat 1.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro jutro, evo i ja poranio da se javim u 6 sati na prozivku( pa se vraćam u krevet):osmeh:
 
Mora se odrediti koje dane radimo a koje ne. Meni je sreda radni dan jel ima najmanje crvenih slova sredom pa da ne zabusavam to mi je radni dan, ostali su slobodni dani.
 
Dobro jutro ljudi,meni danas lepo poceo dan,postao sam ujak po prvi put,mora to dobro da se zalije danas....Ziveli...:ppozdrav::ppozdrav::veseljak:::veseljak::
 
Pa ti druze u zadnje vreme samo kukas. Sta je bilo bilo je, glavu gore i napred. Idemo dalje, pa nisi ti sam ostao bez okucnice. Kod mene u Futogu dostaljudi je napustilo kao i ti svoja ognjista pa prionuli na posao i ponovo se kuce ili su se vec skucili.:ppozdrav:

Dusko Dusko Dugousko alaj bih volio da smo komsije da se svaki dan imam skim za*ebavati:)
 
Dobrojtro radni narode dnas je nedela i nista se ne dela. Osim sto se za stolom moze a to ti je da se dobro najedes i odmaras zamarajuci fotelju. :ppozdrav:
 
Dobro jutro narode.Danas moram da otkažem poslušnost Petlu,pritisao me posao pa ako danas luftujem na.... sam:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh